Auto gaz najtaniej w Szczecinie - założenie instalacji LPG

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Postautor: szukacz » 01 paź 2017, 12:20

Interesuje mnie założenie instalacji gazowej LPG w jak najniższej cenie do mojego Renault Espace IV Grand Espace 3.5 i V6 24V 245KM z 2006 roku. Sporo jeżdżę i na pewno się to opłaci, ale chce to zrobić najtaniej jak się da. Najlepiej żeby to był jakiś warsztat LPG Szczecin lub okolice. Już się wstępnie interesowałem jakie są ceny, ale rozbieżność jest spora i opinie o mechanikach od zakładania gazu też tak różne , że boli głowa jak się czyta. Podajcie mi konkretny serwis instalacji gazowych LPG gdzie założę najtaniej gaz w samochodzie i nie będzie z nim potem żadnych problemów.
szukacz

Re: Auto gaz najtaniej w Szczecinie - założenie instalacji L

Postautor: koleś » 01 paź 2017, 12:37

Mój kolega nie dawno zagazował właśnie renault espace z tym silnikiem od nissana w Autkogaz na wernyhory 17 w Szczecinie. Jak chcesz to dzwoń do nich od razu i pyatj o cenę i terminy - tel 509 691 495. Ja u nich wstawiłem sobie gaz do mojego Opel Signum i naprawdę śmiga jak ta lala. Jeżdże na gazie i nic się złego nie dzieje, musze tylko co 10 tys. km zajeżdżać na przegląd i wymianę filtrów żeby utrzymać gwanację na całą instalację LPG. Ja akurat nie szukałem gdzie w Szczecinie najtaniej zakładają gaz do samochodów tylko chciałem mieć dobrą i niezawodną instalację i dlatego zdecydowałem się na autkogaz. Nie żałuję , że zapłaciłem 300 zł więcej bo jak czytam jak się ludziom sypią słabe instalacje to mi się teraz śmiać chce :) Ja mam na wypasie i zawodowo zamontowaną więc polecam ich i oczywiście dałem im dobrą opinię na necie
koleś

Postautor: Jaceq » 01 paź 2017, 12:41

Rzeczywiście w Autkogaz na wernyhory robią gaz w autach porządnie i tanio. Nie wiem czy najtaniej, ale wiem, że ich instalacje LPG po prostu działają bez zarzutu i nie można się do niczego przyczepić. Zagazowałem tam chryslera jakiś czas temu i jak porównałem ceny w innych warsztatach to było kapkę taniej. Dla mnie jednak ważniejsza jest jakość i spokój żebym spokojnie jeździł a nie wracał na serwis. Mój chryslerek zasuwa po polsce na ieżąco i tylko przeglądy robię i eymiany filtrów.
Jaceq

Postautor: rafał_m » 02 paź 2017, 17:48

Byłem dzisiaj w autkogaz na pierwszym przeglądzie na 10 tys. po montażu. Mam chevrolet cruze 1.8 16v dohc 141km i przez te 10 tys. ani razu nie musiałem być u nich bo nie było po co. Zamontowali mi gaz pół roku temu i auto pracuje wzorcowo. Ze spalaniem nie ma problemu i ogólnie jestem bardzo zadowolony. Nie wiem czy to była najtańsza instalacja lpg w Szczecinie ale wiem, że na pewno jest niezawodna i się sprawdza w praktyce.
rafał_m

Postautor: szukacz » 07 paź 2017, 12:55

Mam już wycenę i praktycznie umówiony termin wizyty na montaż gazu w renault espace. Podstawiam auto w środę i mam do zapłaty 3600 zł więc cena jest nazwijmy to średnia, ale to rzeczywiście fachowcy i mają wstawić porządną instalację, a nie jakąś najtańszą z najniższej półki z którą potem będą same problemy. Dam znać za tydzień jak wszystko wyglądało i jak auto się sprawuje po założeniu u nich gazu.
szukacz

Postautor: okey » 09 paź 2017, 5:42

Faktycznie jak montować instalację to dobrą, też sobie poczytałem na ten temat, popytałem znajomych, mechaników i wygląda na to że zestaw optima jest najbardziej polecany, ma dobry stosunek jakości do ceny i chwalą go użytkownicy
okey

Postautor: szukacz » 18 lis 2017, 15:55

Espace wczoraj odebrane od autkogaz na wernyhory w Szczecinie. Póki co rewelacja! Pojechałem od razu z żoną nad morze tak się przejechać i zobaczyć jak się auto w trasie zachowuje i jestem miło zaskoczony. Nie odczułem najmniejszego spadku mocy i ogólnie żadnych jakiś dziwnych zachowań samochodu. Wszystko funkcjonuje tak samo jak na benzynie.
szukacz

Postautor: Mylak » 24 wrz 2018, 16:31

Dzięki za wasze opinie. Mogę je tylko potwierdzić i także polecić panów z Autkogaz. Wprawdzie w przypadku mojego auta musiałem poczekać trochę na specjalny zbiornik gazu, ale warto było. Mieszkam w Pyrzycach i dojeżdżam do Szczecina do pracy - już widzę oszczędności. Instalacja gazu spłaci się bardzo szybko.
Mylak

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach