Regulacja gazu w samochodzie serwis instalacji LPG Szczecin

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Postautor: mr_ko » 09 paź 2017, 7:07

Witam, już pisałem temat o przeglądach gazu w aucie w Szczecinie, ale jeszcze jak admin pozwoli to założę drugi temat bo może się na przyszłość przydać tym, którzy szukają gdzie w Szczecinie można porządnie wyregulować instalację gazową LPG w samochodzie. Moje audi a4 nie dawno kupione niby jeździ poprawnie na gazie, ale mam wrażenie, że po pierwsze za późno się przełącza z benzyny na gaz to jeszcze chyba za dużo pali gazu. Wydaje mi się, że jest potrzebny dobry serwis lpg fachowa regulacja. Mam nadzieję, że nie jest nic zepsute i wystarczy porządne wyregulowanie i synchronizacja wtryskiwaczy oraz reduktora. Auto nie wygląda na duży przebieg więc chyba wymiana listwy wtryskowej nie będzie konieczna :) Interesuje mnie tylko Szczecin, a najlepiej okolice zawadzkiego, pogodno, krzekowo lub ewentualnie kaliny.
mr_ko

Re: Regulacja gazu w samochodzie serwis instalacji LPG Szcze

Postautor: mr_ko » 15 paź 2017, 8:38

Pojechałem do autkogaz na wernyhory i w 30 minut sprawa załatwiona. Problem zbyt późnego przęłączania na gaz okazał się banalny bo to przez zapowietrzenie układu chłodzenia. Wystarczyło odpowietrzyć układ i dolać koncentratu i jest ok. Potrzebna była także wymiana filtrów LPG bo były totalnie zawalone. Na diagnostyce komputerem wyszło też, że wtryskiwacze nie są skalibrowane i coś tam nie chciały się łatwo zrobić. Kalibracja wtrysków lpg chwilkę trwała i udało się. Przy okazji zrobili sprawdzenie szczelności instalacji gazowej w aucie. W sumie jestem zadowolony z obsługi , wiedzy, fachowości i także ceny za ten szybki serwis. W Szczecinie autkogaz są chyba najlepsi i opinie, które o nich czytałem się potwierdzają.
mr_ko

Postautor: Pan Tadek » 18 lis 2017, 15:53

Ja od jakiegoś czasu jeżdże już tylko do autkogaz zarówno na regulacje i naprawy gazu w aucie jak i na inne szybkie serwisy mechaniczne. Od niedawna pracuje tam świetny mechanik samochodowy, który naprawde zna się na swojej robocie i wie jak usprawnić prawie każde autko. Tylko jest do niego kolejka i lepiej się osobiście umówić na jakiś konkretny termin.
Pan Tadek

Postautor: Renault » 03 maja 2018, 17:18

Serdeczne dzięki za polecenie warsztatu. Kupiłem używany samochód z instalacją gazową i chciałem zrobić mu przegląd. Panowie w Autkogaz widać, że znają się na rzeczy. Wymienili mi filtry, sprawdzili na komputerze i wyszło wszystko OK. Dużo nie zapłaciłem.
Renault

Postautor: Fiat » 25 wrz 2018, 20:26

Wreszcie ktoś był w stanie naprawić mój samochód. Niby jeździł na gazie, ale pracował nierówno, dławił się. Nie wiem co tam dokładnie zrobili, bo nie miałem czasu, ale samochód teraz pracuje idealnie.
Fiat

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach