Gdzie naprawiacie samochody?

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Gdzie naprawiacie samochody?

Postautor: misiek » 23 maja 2018, 0:41

Gdzie naprawiacie samochody? Wybieracie ASO czy tzw. panów Mietków?
misiek

Re: Gdzie naprawiacie samochody?

Postautor: dandys » 23 maja 2018, 22:27

W sprawdzonych, poleconych przez znajomych serwisach. Bardzo dobrą blacharkę robi serwis solidny-blacharz.pl Mają bezgotówkową naprawę szkód komunikacyjnych. Od razu na miejscu załatwiłem bez gotówki wszystkie formalności i bezproblemowo dali mi samochód zastępczy :) To się ceni :D
dandys

Postautor: rubens » 27 cze 2018, 9:06

wybieram ASO, z fordem jeżże tylko do nich, ceny mają ok, można sprawdzić wszystko na ich stronie internetowej is ię nawet umówić do nich przez neta, aktualnie mają promocje na sprawdzanie klimatyzacji
rubens

Postautor: tinczi » 29 sie 2018, 19:19

zdecydowanie ASO, swojego BMW bym w byle ręce nie oddał, potem części pozamieniane, kasy jak za zboże się płaci a usterka i tak zostaje...jeżdzę do Bawaria Motors BMW mają tez sprawdzony serwis, solidnie naprawiają auto, także wolę specjalistów
tinczi

Postautor: ezilil » 07 wrz 2018, 14:48

ASO. U panów Mietków nigdy nie mam pewności, czy na pewno dadzą odpowiednie części i czy przypadkiem na tym nie zrobić jakiegoś szemranego dealu. Do ASO za to mam jakieś tam zaufanie - chociaż i tak ograniczone.
Czasami od myślenia odstrasza nas nie związany z nim wysiłek, lecz wnioski, do jakich moglibyśmy dojść.Robert Cialdini
ezilil

Postautor: bobbudowniczy84 » 10 wrz 2018, 11:17

Mimo, że mój tata ma swojego Mietka, któremu ufa (i swoją drogą z jego starym gruchotem robi cuda) to z nowym samochodem nie wyobrażam sobie czegoś innego niż ASO :D
bobbudowniczy84

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach