Gdzie kupię dobre części samochodowe?

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Gdzie kupię dobre części samochodowe?

Postautor: wedrowca » 24 sie 2018, 6:24

Hej wszystkim! Poszukuję jakiegoś dobrego sklepu z częściami samochodowymi. Zależałoby mi na tym, żebym mógł dostać tam markowe części (ew. dobre zamienniki) do leciwego Forda Mondeo, w tym łożyska (siadają mi akurat). Ktoś ma jakiś dobry namiar, którym mógłby się podzielić?
wedrowca

Re: Gdzie kupię dobre części samochodowe?

Postautor: szlachetna » 24 sie 2018, 10:12

A to nie lepiej załatwiać takie rzeczy przez mechanika? Chyba oni wiedzą najlepiej, jak dobrać daną część do konkretnego samochodu?
szlachetna

Postautor: emtikonka » 24 sie 2018, 13:59

Koleżanko, nawet ja to wiem, że nie zawsze warto ufać mechanikom na słowo. Kiedyś my jeździliśmy do takiego jednego. Niby był dobry, aż nagle jakość jego usług mocno spadła. Okazało się, że gość zaczął kupować tańsze i gorsze części, biorąc jednocześnie tyle samo, co do tej pory. Nie muszę chyba mwić, jak to się kończyło. Teraz też mąż sam szuka po aukcjach internetowych części i kupuje względnie najtaniej i dobrej jakości, ale co on się naszuka…
emtikonka

Postautor: nofiteso » 24 sie 2018, 15:07

Najlepiej jest nie ograniczać się tylko do jednego sklepu i raczej właśnie szukać po aukcjach internetowych i sklepach. No i przed zakupem sprawdzać dokładnie numery części - dzięki temu będziemy pewni, że kupujemy markowe części.
Awatar użytkownika
nofiteso

Postautor: wedrowca » 27 sie 2018, 8:26

No właśnie ja wychodzę z podobneo założenia. Też do tej pory patrzyłem po alledrogo i serwisach lkalnych, ale za dużo zabawy z tym na mój gust. Dlatego pytam was, czy Wy znacie jakiś dobry sklep, w którym można znalexć takie części.
wedrowca

Postautor: Alejandro » 27 sie 2018, 10:22

No ja znam dobry sklep. Kolega mi kiedyś podpowiedział, że Sapart oferuje naprawde niezłe ceny i dobre podzespoły. I tak zostało, że zaopatruję się już tam ze swoim hyundaiem już d dłuższego czasu.. Mają szeroki wybór części do najróżniejszych marek samochodów, wtym do Forda. A jaki rocznik?
Alejandro

Postautor: wedrowca » 27 sie 2018, 13:46

Wiesz co, to Mondeo III z 2004 roku. Mam do gościa sentyment, dla mnie to klasa sama w sobie :) Czyli, że dostanę tam te łożyska i inne części?
wedrowca

Postautor: Alejandro » 28 sie 2018, 6:57

Myślę, że nie będzie z tym większego problemu. Już przy kilku kliknięciach widzę, że mają łożyska ze zintegrowanym czujnikiem ABS od MaXgeara. Skoro mają to, to myslę, że znajdziesz też i inne części, których tam będziesz potrzebować doauta.
Alejandro

Postautor: emtikonka » 28 sie 2018, 9:43

Skoro już ktoś się pojawił i proponuje jakiś sklep, to może jeszcze powiesz, że mają może części do Audi A4? Mój mąż się ostatnio wściekał, że nie może znaleźć wahaczy, a już mamy je do wymiany. Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
emtikonka

Postautor: Alejandro » 28 sie 2018, 12:07

Wiesz co, tak jest wygodna wyszukiwarka,w ystarczyłoby wejść tylko na ich stronę internetowa. Wpisujesz dokładnie, jaki samochód, model, rocznik i Ci wyskakują określone części, których potrzebujesz. A ta A4 to z którego roku? Tutaj sapart.pl/czesci/37970-sidem-zestaw-naprawczy-wahacz-poprzeczny,11-37970-0135-00772--4D0~1498~1998S1.aspx macie pod linkiem wahacze do różnych wersji A4, może wasza tez tu się znajdzie.
Alejandro

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach