Krem na zmarszczki dla mężczyzn

Co warto założyć, żeby być trendy.

Re: Krem na zmarszczki dla mężczyzn

Postautor: Noway » 29 wrz 2017, 20:46

Moim zdaniem lepiej się wybrać do jakiegoś gabinetu, bo zabiegi w nich oferowane są o wiele skuteczniejsze. Ja czasami bywam w EVE Kosmetyka Profesjonalna i muszę przyznać, że już od pierwszej wizyty bardzo miło się zaskoczyłem. W ich ofercie jest wiele zabiegów dla mężczyzn, z których można skorzystać. Moim zdaniem warto, a w dbaniu o siebie nie ma niczego złego.
Awatar użytkownika
Noway

Postautor: ktosia » 25 paź 2017, 12:09

Bardzo dobry jest Only for Man HYDRA FORCE Aquagel Nawilżająco – łagodzący krem do twarzy bielendy, idealnie łagodzi i koi podrażnioną skórę, regeneruje ją oraz poprawia jej wygląd i kondycję. Skutecznie nawilża, likwidując uczucie nieprzyjemnego napięcia i suchości naskórka, działa przeciwzmarszczkowo.
Awatar użytkownika
ktosia

Postautor: halinka » 10 lut 2018, 23:46

znam kilku mężczyzn, u których są dość widoczne worki i cienie pod oczami. Nawet u mojego dobrego przyjaciela je zauważyłam. Miał ostatnio urodziny i chciałam zakupić jemu jakiś dobry krem, żeby jakoś zaczął ukrywać ten mały defekt. pani w aptece powiedziała, że spora liczba mężczyzn kupuje krem Remescar cienie i worki pod oczami. Poszłam za poradą i też go kupiłam. I muszę przyznać, że faktycznie świetnie ukrywa te cienie i worki.
halinka

Postautor: staraalejara » 19 lut 2018, 13:57

Mój mąż używa Richevonu raz dziennie i od miesiąca ma takie inne zmarszczki - są bardzo słabo widoczne, skórę ma jędrniejszą. Ja też kupiłam dla siebie zestawik bo pozazdrościłam jemu takiej pięknej twarzy :lol:
Awatar użytkownika
staraalejara

Poprzednia