sklepy z odzieża męską

Co warto założyć, żeby być trendy.

Re: sklepy z odzieża męską

Postautor: grecia » 13 paź 2017, 19:22

Novy pisze:Nie każdy lubi po prostu mieć coś przyczepione wokół pasa przez pół dnia :P Ja wole plecak 25l kupić taki militaria.pl/texar/plecak_texar_assault_25_l_a-tacs_fg_p42877.xml i moc wiecej rzeczy zmieścić

wygląda na bardzo porządny, masz taki ? Fajnie że jeszcze jest organizer w środku zawsze można jakieś mniejsze przedmioty

Novy pisze:Najlepsza odzież z merino wool jest od brubecka i chyba fn tez robi. W zeszłym roku było tego sporo w militariach zimą

a wiadomo kiedy się pojawi jakaś promocja na zimę ? ;p

Novy pisze:Ja mam taką bluze militaria.pl/under_armour/bluza_termoaktywna_under_armour_storm_rival_black_1280781-001_p77891.xml i za nic jej nie zaminie. ciepla i do tego fajnie wyglada

i rzeczywiście chroni przed opadami jak jest z bawełny ?
grecia

Postautor: zodiak » 07 lis 2017, 3:08

Novy pisze:Nie każdy lubi po prostu mieć coś przyczepione wokół pasa przez pół dnia :P Ja wole plecak 25l kupić taki militaria.pl/texar/plecak_texar_assault_25_l_a-tacs_fg_p42877.xml i moc wiecej rzeczy zmieścić

fajny! I na dodatek ma system molle więc wypas

grecia pisze:
Novy pisze:Najlepsza odzież z merino wool jest od brubecka i chyba fn tez robi. W zeszłym roku było tego sporo w militariach zimą

a wiadomo kiedy się pojawi jakaś promocja na zimę ? ;p

masz na myśli z ubraniami na zimę? Pewnie jakaś masowa to dopiero po sezonie
grecia pisze:
Novy pisze:Ja mam taką bluze militaria.pl/under_armour/bluza_termoaktywna_under_armour_storm_rival_black_1280781-001_p77891.xml i za nic jej nie zaminie. ciepla i do tego fajnie wyglada

i rzeczywiście chroni przed opadami jak jest z bawełny ?

no właśnie... dobre pytanie bo poliesteru to tam jest tylko 20%
zodiak

Postautor: Barbara30 » 21 gru 2017, 15:12

Jeśli chodzi o bardziej elegancką odzież męską to mój mąż kupuje w Lancerto. Kiedyś przypadkiem podczas zakupów w galerii trafiliśmy na salon i zaczęło się od garnituru na wesele, a teraz kupuje tam koszule, spodnie, marynarki. Ogólnie trzeba przyznać, że jakość jest dobra i ceny nie przyprawiają o zawrót głowy więc jeśli szukacie dobrych męskich ubrań to polecamy ten sklep. Mają też zakupy on line jeśli komuś się nie chce szukać i biegać. Na gwiazdkę kupiłam mojemu małżonkowi ładną koszulę w takie drobne kwiatki, chociaż woli gładkie to mam nadzieję, że mu się spodoba i nie będzie dramatu :)
Barbara30

Postautor: Stenfek » 25 gru 2017, 8:17

Ja szukałem ostatnio ciuchów na narty, bo chciałbym zacząć, a przy tym nie wydawać za dużo pieniędzy, jako początkujący. Także zacząłem od wyszukiwania przecen w sklepach sportowych. Zastanawiam się teraz nad skompletowaniem stroju z sklep-dare2b.pl. Rabaty są duże, a z tego, co czytałem w necie, to na jakośc ciuchów z tego sklepu narciarze nie narzekają.
Stenfek

Postautor: luiza » 20 lut 2018, 19:09

Ciekawą ofertę ma sklep ataf.pl/k/87/28/odziez/meska/kurtki jeśli chodzi o odzież sportową ale nie tylko. Ja oglądałam ostatnio kurtki i bluzy męskie .Zaletą ich produktów jest skład który zawiera bawełnę
luiza

Postautor: Marek87 » 27 lut 2018, 17:20

Męską modną odzież znalazłem w sklepie born2be.pl Koszule, które stamtąd zamówiłem świetnie pasują do mojego eleganckiego stroju w pracy, po prostu super! :)
Marek87

Postautor: Strendżer » 20 mar 2018, 13:33

Podzieliłbym je na dwie kategorie - sportowa odzież i miejska. Sportową kiedyś kupowałem w sieciówkach (lata temu, gdy zaczynałem biegać) ale przede wszystkim moje stopy źle na nią reagowały. Teraz wybieram głównie Dare2b, odkąd zacząłem interesować się Ligą Biegów Górskich. A miejskie ciuchy mam z Regattty w dużej merze. Acz w obu sklepach czekam na rabaty, posezonowo można dorwać tam naprawdę dobre ciuchy w przystępnej cenie. Na pewno są lepsze, niż siecówkowe (nieraz) szity. :)
Strendżer

Postautor: grecia » 16 kwie 2018, 14:49

zodiak pisze:fajny! I na dodatek ma system molle więc wypas

to prawda ten system to jeden z lepszych "wynalazków" a tak w ogóle odświeżając temat plecaków to wisport ostatnio wprowadził kilka nowości jeżeli chodzi o plecaki i całkiem fajne się prezentują chyba kupię swojemu chłopakowi na prezent

zodiak pisze:masz na myśli z ubraniami na zimę? Pewnie jakaś masowa to dopiero po sezonie

dobrze że teraz już po sezonie zimowym i można pościągać te kurtki, szaliki i czapki i wystarczy jakaś koszulka i bluza. A tak w ogóle szukam jakiś koszulek na różne wypady w góry, do lasu macie jakieś fajne firmy które robią koszulki typowo outdoorowe ?
grecia

Postautor: Novy » 16 kwie 2018, 20:18

grecia pisze:i rzeczywiście chroni przed opadami jak jest z bawełny ?

Wiadomo, że przed ulewą cie nic nie ochroni, ale na zwykły deszcz jest bardzo dobre i się sprawdzi na 100%.
grecia pisze:dobrze że teraz już po sezonie zimowym i można pościągać te kurtki, szaliki i czapki i wystarczy jakaś koszulka i bluza. A tak w ogóle szukam jakiś koszulek na różne wypady w góry, do lasu macie jakieś fajne firmy które robią koszulki typowo outdoorowe ?

Może jakieś militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=koszulki tutaj znajdziesz. Ja polecam od siebie helikony bo są wygodne i się nie rozciągają.
Novy

Postautor: grecia » 20 kwie 2018, 13:28

Novy pisze:Wiadomo, że przed ulewą cie nic nie ochroni, ale na zwykły deszcz jest bardzo dobre i się sprawdzi na 100%.

teraz to zamiast ulewą się martwić warto zwrócić uwagę na kleszcze które się już pojawiły :/

Novy pisze:Może jakieś militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=koszulki tutaj znajdziesz. Ja polecam od siebie helikony bo są wygodne i się nie rozciągają.

najważniejsze żeby podczas prania się nie rozciągały, całkiem fajne wzory mają koszulki więc na pewno na jakąś się skuszę
grecia

PoprzedniaNastępna