Krem na zmarszczki dla mężczyzn

Co warto założyć, żeby być trendy.

Re: Krem na zmarszczki dla mężczyzn

Postautor: Noway » 29 wrz 2017, 20:46

Moim zdaniem lepiej się wybrać do jakiegoś gabinetu, bo zabiegi w nich oferowane są o wiele skuteczniejsze. Ja czasami bywam w EVE Kosmetyka Profesjonalna i muszę przyznać, że już od pierwszej wizyty bardzo miło się zaskoczyłem. W ich ofercie jest wiele zabiegów dla mężczyzn, z których można skorzystać. Moim zdaniem warto, a w dbaniu o siebie nie ma niczego złego.
Awatar użytkownika
Noway

Postautor: ktosia » 25 paź 2017, 12:09

Bardzo dobry jest Only for Man HYDRA FORCE Aquagel Nawilżająco – łagodzący krem do twarzy bielendy, idealnie łagodzi i koi podrażnioną skórę, regeneruje ją oraz poprawia jej wygląd i kondycję. Skutecznie nawilża, likwidując uczucie nieprzyjemnego napięcia i suchości naskórka, działa przeciwzmarszczkowo.
Awatar użytkownika
ktosia

Postautor: halinka » 10 lut 2018, 23:46

znam kilku mężczyzn, u których są dość widoczne worki i cienie pod oczami. Nawet u mojego dobrego przyjaciela je zauważyłam. Miał ostatnio urodziny i chciałam zakupić jemu jakiś dobry krem, żeby jakoś zaczął ukrywać ten mały defekt. pani w aptece powiedziała, że spora liczba mężczyzn kupuje krem Remescar cienie i worki pod oczami. Poszłam za poradą i też go kupiłam. I muszę przyznać, że faktycznie świetnie ukrywa te cienie i worki.
halinka

Postautor: staraalejara » 19 lut 2018, 13:57

Mój mąż używa Richevonu raz dziennie i od miesiąca ma takie inne zmarszczki - są bardzo słabo widoczne, skórę ma jędrniejszą. Ja też kupiłam dla siebie zestawik bo pozazdrościłam jemu takiej pięknej twarzy :lol:
Awatar użytkownika
staraalejara

Postautor: kola-r » 05 kwie 2018, 7:03

No kurcze oczywiscie że faceci powinni o siebie dbać!! Mi to imponuje, kiedy facet ma zadbane dłonie, jest fajnie ubrany, ładnie pachnie... Ja też staram się dbać o mojego męża i go zawsze namawiać do stosowania różnych kosmetyków. Na pewno zabiegi to już za dużo dla niektórych panów, ale taki dobry krem to co innego. Na pewno w drogerii sa fajne kosmetyki np jest takie serum loreal, ale wiem, że nie każdy facet może go używac bo on trochę podrażnia. Mogę polecić seru richevon z wyższej półki cenowej. Sama używam - naturalne skadniki mnie skusiły ;)
Awatar użytkownika
kola-r

Postautor: Astronom » 05 kwie 2018, 7:43

Nie używam kremu na zmarszczki tylko na suchą skórę. Aby nie piekła. Poza tym zmarszczki sprawiają, że wygląda się bardziej jak mężczyzna, nie jak laluś.
Astronom

Postautor: k_ula » 22 kwie 2018, 1:59

Jak ja się ciezę kiedy faceci chą dbać o siebie i się nie wstydzą o tym mówić :D
Mój partner używa richevon. ma fioła dosłownie na punkcie naturalnych kosmetyków... Dlatego nie kupuje w drogerii, tylko w aptece albo prze internet zamawia :)
Ula :)
Uśmiech, proszę!
Awatar użytkownika
k_ula

Postautor: Cordelia » 08 maja 2018, 13:38

A czy można richevonu używać do tłustej cery? Bo mąż ma raczej właśnie mieszaną w kierunku do tłustej i nie wiemy, czy nie bedzie za bardzo tłusty ten krem. Jaką on ma właściwie formułę? To jest krem, maść czy żel taki bardziej??
Nigdy nie jest się biednym, jeśli ma się coś do kochania. :D
Awatar użytkownika
Cordelia

Postautor: johi2 » 08 maja 2018, 21:19

Bardzo ciekawe. ja mojemu mężowi kupuje kosmetyki z atopis.pl ponieważ one są bardzo łagodne dla jego atopowej skóry. Z reszta czasami ja tez ich używam, ogólnie świetnie łagodzą wszelkie zaczerwienienia.
johi2

Postautor: kola-r » 12 cze 2018, 7:05

Cordelia pisze:A czy można richevonu używać do tłustej cery? Bo mąż ma raczej właśnie mieszaną w kierunku do tłustej i nie wiemy, czy nie bedzie za bardzo tłusty ten krem. Jaką on ma właściwie formułę? To jest krem, maść czy żel taki bardziej??

Tak, bo to jest serum z naturalnych składników i oprócz redukcji zmarszczek ma też nawilżać. A skóra tłusta też potrzebuje nawilżenia. A Richevon jest lekki, więc szybko się wchłania i jednocześnie nie ma tego dziwnego sciągnięcia ;) Możesz zamówić to jak coś to Sama będziesz używać przecież - albo z mężem na pół :D
Awatar użytkownika
kola-r

Poprzednia