Krem na zmarszczki dla mężczyzn

Co warto założyć, żeby być trendy.

Re: Krem na zmarszczki dla mężczyzn

Postautor: Amisu » 12 lip 2018, 6:06

A ja musiałam mojego męża namawiać, żeby zrobił coś ze swoimi zmarszczkami na twarzy, bo ma 35 lat a wyglądał na przynajmniej 50 :D W końcu po kryjomu kupiłam mu richevon i po miesiącu jak ręką odjął, skóra jędrna, miękka i zadbana. Może jestem wredną żoną, ale to dziwne skoro ludzie biorą męża za ojca, więc musiałam coś z tym zrobić :)
Amisu

Postautor: zacofana » 22 sie 2018, 10:01

Znam kilku mężczyzn którzy używają kremów i wcale się z tym jakoś nie ukrywają. Nawet mój facet ma w swojej kosmetyczce krem Remescar na worki pod oczami. Czasem go podbieram, bo niestety ale u mnie też zauważyłam że zaczęły się pojawiać. Najważniejsze jest to, że jest on skuteczny i oboje nie musimy się ukrywać za wielkimi okularami
zacofana

Postautor: posia » 22 sie 2018, 19:28

Ja mam taki balsam do ciała cetaphil md dermoprotektor i mój mąż tez bardzo chętnie go uzywa. Zresztą sprawia mu przyjemność jak nakładając sobie nakładam tez jemu. Nie ma to jak wygoda :) cetaphil jest bardzo uniwersalną marką kosmetyków wiec spokojnie mozemy go sobie używac oboje, a nawet jest i bezpieczny dla dzieci i niemowląt
posia

Postautor: Karotex » 24 sie 2018, 20:13

Mój mąż nigdy nie stosował, a muszę po prostu przyznać, że wygląda dobrze. Kwestia tego, żeby dobrze się odżywiać. Dużo rolę odgrywa to, czy pali się papierosy. Bardzo niszczą skórę i wizualnie postarzają.
Najlepszy blog kosmetyczny https://e-pomadka.pl
Karotex

Postautor: ezilil » 07 wrz 2018, 14:46

Najważniejsze, żeby krem na zmarszczki był naturalny. I to nie jest zależne czy dla mężczyzn, czy dla kobiet - przecież skórę mamy taką samą i jesteśmy tym samym gatunkiem. ;)
Czasami od myślenia odstrasza nas nie związany z nim wysiłek, lecz wnioski, do jakich moglibyśmy dojść.Robert Cialdini
ezilil

Postautor: MarlenaOs » 28 wrz 2018, 16:46

Nie wiem jak wygląda sprawa z mężczyznami ale myślę, że zmarszczki to zmarszczki ;) A moze zamiast kremu lepiej na jakis zabieg się zdecydować ? Ja sama miałam zmarszczki na czole. Miałam je wypełaniane preparatem Restylane. Z efektu jestem bardzo zadowolona bo jest bardzo naturalny ;)
MarlenaOs

Postautor: Richevon » 09 paź 2018, 11:57

ezilil pisze:Najważniejsze, żeby krem na zmarszczki był naturalny. I to nie jest zależne czy dla mężczyzn, czy dla kobiet - przecież skórę mamy taką samą i jesteśmy tym samym gatunkiem. ;)

To prawda z tą naturalnością kremu!
Mężczyźni mogą używać tych samych kremów, co kobiety - pod warunkiem, że zapach im nie przeszkadza i jest neutralny dla płci. Zazwyczaj kremy dla mężczyzn różnią się wyłącznie zapachem, a skład niestety pozostaje ten sam - niestety, bo często można znaleźć w nim parabeny i alkohole, które wysuszają skórę ;/
Można spróbować domową pielęgnację kremem Richevon - jego kompozycja zapachowa jest na tyle delikatna, że powinna spodobać się także mężczyznom. Poza tym krem jest wydajny, więc wystarczy spokojnie na miesiąc użytkowania dla Pani i Pana. Można też wzbogacić kurację masażami twarzy - robić je dłońmi lub z wykorzystaniem specjalnych masażerów.
Richevon

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Aktualna moda męska