sklepy z odzieża męską

Co warto założyć, żeby być trendy.

Re: sklepy z odzieża męską

Postautor: Novy » 22 kwie 2018, 8:19

grecia pisze:teraz to zamiast ulewą się martwić warto zwrócić uwagę na kleszcze które się już pojawiły :/

No wiesz, sama pytasz o ulewę to Ci odpowiadam, bo chybą cię to ineteresowało 8-)
A kleszcze to żaden problem -> w mieście raczej ich nie spotkach, a poza miastem militaria.pl/jaico/repelent_na_owady_mugga_extra_strong_spray_50_deet_75_ml_p71276.xml i po problemie.
grecia pisze:najważniejsze żeby podczas prania się nie rozciągały, całkiem fajne wzory mają koszulki więc na pewno na jakąś się skuszę

Wzory mają spoko i jest ich dużo przede wszystkim. Można też znaleźć sobie jakieś termoaktywne, bo one spisują się świetnie podczas gorących dni jako alternatywa dla zwykłego tshirtu. :geek:
Novy

Postautor: kipper » 22 kwie 2018, 19:01

Novy pisze:No wiesz, sama pytasz o ulewę to Ci odpowiadam, bo chybą cię to ineteresowało 8-)
A kleszcze to żaden problem -> w mieście raczej ich nie spotkach, a poza miastem militaria.pl/jaico/repelent_na_owady_mugga_extra_strong_spray_50_deet_75_ml_p71276.xml i po problemie.

Stosowałes ten preparat? Faktycznie działa i jest skuteczny ?

Novy pisze:Wzory mają spoko i jest ich dużo przede wszystkim. Można też znaleźć sobie jakieś termoaktywne, bo one spisują się świetnie podczas gorących dni jako alternatywa dla zwykłego tshirtu. :geek:

A co powiecie o koszulkach od Columbii ?Mieliście może stycznośc z tą firma ?

Tak w ogóle, to macie moze jakieś godne polecenia plecaki ? Najlepiej takie żeby na weekend się w nie zapakowac ? :D
kipper

Postautor: maszulka » 30 kwie 2018, 7:00

jeśli chodzi o garnitury, marynarki i koszule to tylko Roland Moda Męska. Mają odzież świetnej jakości! Tkaniny najlepsze co się przekłada na wygląd garniturów i to jak facet się prezentuje :)
maszulka

Postautor: Irekoko » 03 cze 2018, 19:19

Jestem fanem odziezy sportowej, nawet noszonej na co dzień. Ganeralnie lubię luz i wygodę, dlatego taki wobób. :) Odkąd zaczołem intensywniej biegac, to moim ulubieńcem stał się sklep Dare2b. Fajna jakość i cena. A dwa, ze to typowo sportowy sklep.
Irekoko

Postautor: gawinkaaa » 03 lip 2018, 7:12

Fajne męskie kurtki są na Karibu.pl. Mąż zamawiał i jest zadowolony, a zawsze był problem z dobraniem czegoś, mężowi się coś nie podobało, tu nie pasowało ;) ale znaleźliśmy idealną kurtkę dla niego ;)
gawinkaaa

Postautor: areta54 » 18 wrz 2018, 16:51

Ja zdecydowanie polecam spodnie klasyczne marki Szczygieł. Polski producent tworzy bardzo eleganckie modele, a można kupić je w sklepie meskie-spodnie.pl lub w naziemnym puncie w Krakowie. Różne asany i najważniejsze — materiał dobrej jakości. Takie spodnie będą bardzo trwałe i wytrzymają z pewnością kilka sezonów.
areta54

Postautor: antii86 » 24 gru 2018, 15:13

Warto wybierać takie sklepy z odzieżą, które korzystają ze wsparcia zaufanych farbiarni, bo dzięki temu mamy pewność, że dostarczane przez nich ciuchy są wysokiej jakości i z dobrze, profesjonalnie przygotowanych materiałów. Taką fachową obróbką tkanin zajmuje się np. bilo.pl.
antii86

Postautor: Patrycia » 29 mar 2019, 12:36

Bardzo duzo odzieży męskiej jest w sklepie Nico, trzeba sobie wejść na nico.com.pl jest tam zakładka dla mężczyzn. Tutaj znajdziecie ubrania znanych marek takich jak bugatti czy versace.
Patrycia

Postautor: SoGoodToMe » 31 mar 2019, 14:14

Szukam własnie koszuli na stronie sklepu Nico. Właściwie to dla siebie chciałabym kupić torebkę od Valentino. Miałabym coś super nietuzinkowego. Poza tym juz wczesniej tu zaglądałam i widziałam, ze jest dużo promocji, często się pojawiają.
SoGoodToMe

Postautor: Dymek » 08 kwie 2019, 10:13

[quote="Kinta"]yuki pisze:
> Mój dużo kupuje rzeczy outdoorowych, więc najczęście korzysta z
> militaria.pl
Dla mnie też było szokiem, że tam mają codzienne ubrania :)[/quote]

Ja kupuje w Pako Lorente. Juz od kilku lat. Nigdy się nie zawiodłem i zawsze moge liczyć na pomoc ekspedientek. Kiedyś udało mi się upolowac garniak na promocji i służy mi do dziś. Wyglada jak nówka, no ale jakość jest super, więc nic dziwnego
Dymek

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Aktualna moda męska