Gdzie kupować dobre ubrania męskie ?

Co warto założyć, żeby być trendy.

Gdzie kupować dobre ubrania męskie ?

Postautor: Gwiazda » 27 gru 2019, 21:29

Jakość ubrań z popularnych "sieciówek" zmusiła mnie jakiś czas temu do ubierania się w sklepach z drogimi ubraniami wylansowanych marek. Bo przeliczyłem że taniej wychodzi zapłacić więcej kupując ubrania dobrej jakości, niż te ścierki, które po dwóch praniach nie nadają się do niczego.
Jednak kilka miesięcy temu moja dziewczyna kupiła mi w prezencie koszulę marki o której nigdy nie słyszałem. Z początku byłem zmieszany ale kiedy ją rozpakowałem, zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Elegancka i dobry materiał, czuć od razu w dotyku. Po jakimś czasie kupiłem sobie tam bluzę i również okazała się świetna. Teraz już mam kilka rzeczy z tego sklepu a w tym świetną marynarkę sportową. Wygodna i elegancka, co do jakości to takie marynarki we Francji kupowałem po 190 euro a tu 3x taniej ... koszule i bluzy też w cenach sieciówek a jakość wysoka i fajne promocje. No i na razie mało ludzi je nosi więc można się wyróżnić, fajne logo mają :)

Jak się dowiedziałem to producent odzieży, sprzedają własny produkt. Dziwię się, że tak mało znana ta marka, może dopiero się to rozkręca. Fajne modele marynarek, T-shirty, bluzy ekstra z motywami, jednak ja osobiście nie lubię napisów itp na bluzie ale klasyczne też są. Wtedy sprzedawali tylko na jednym z portali aukcyjnych i tam moja Aga ich znalazła. Teraz mają swoją stronę boneyard.pl i jest coraz więcej ciekawych rzeczy.

Ubiera się ktoś w tym sklepie? Znacie jeszcze jakieś takie zaskakujące a nieznane jeszcze marki z odzieżą dla mężczyzn?

Warto korzystać bo pewnie z czasem też zrobi się tam drogo albo taka "masówka sieciówka" jak im się rozkręci.
Gwiazda

Re: Gdzie kupować dobre ubrania męskie ?

Postautor: majcom82 » 02 sty 2020, 21:26

Ja kupuję mojemu chłopakowi bardzo fajnej jakości swetry/bluzy lub jeansy w cross jeansie.
majcom82

Postautor: tusia8191 » 14 sty 2020, 8:52

Gwiazdka, majcom82 ma rację najlepsze ciuchy męskie i damskie znajdziesz w CJ na ich oficjalnej stronie lub tam gdzie akurat wystawiają swoje towary np. jeansstore.pl jeans24h.pl allegro.pl limango.pl itp.
Ja dla mego łobuza ostatnio kupiłam trapery męskie, kod produktu EE1R4028 42, użytkownik wystawiający e-trampki, kolor czarny, rozmiar 42, jest z tworzywa skóropodobnego, wiązane na sznurówki.
Bartek mówi, że są bardzo wygodne i warto je kupić. Noga się w nich nie poci, nie ma też zbędnych obtarć.
tusia8191

Postautor: marek36 » 15 sty 2020, 18:22

[quote="tusia8191"]Gwiazdka, majcom82 ma rację najlepsze ciuchy męskie i damskie znajdziesz w CJ na ich oficjalnej stronie lub tam gdzie akurat wystawiają swoje towary np. jeansstore.pl jeans24h.pl allegro.pl limango.pl itp.
Ja dla mego łobuza ostatnio kupiłam trapery męskie, kod produktu EE1R4028 42, użytkownik wystawiający e-trampki, kolor czarny, rozmiar 42, jest z tworzywa skóropodobnego, wiązane na sznurówki.
Bartek mówi, że są bardzo wygodne i warto je kupić. Noga się w nich nie poci, nie ma też zbędnych obtarć.[/quote]

Śliczne te trapery, mają fajne wiązania, tworzywo nie wpływa na stopy (nie poci się itp.). Poza tym dobrze wyglądają. Warte są swojej ceny to inwestycja w przyszłość, dłużej można ponosić nie to co na bazarku i po połowie sezonu się rozlatuje.
marek36

Postautor: Agnieszka800 » 16 sty 2020, 11:42

[quote="majcom82"]Ja kupuję mojemu chłopakowi bardzo fajnej jakości swetry/bluzy lub jeansy w cross jeansie.[/quote]

Ja również kupuję w tym sklepie, stacjonarnym jak i online. Jakościowo są bardzo dobre.
Nigdy dotąd się na nich nie skarżyłam, nie farbowały podczas prania, nie robią się też nagle dziury.
Agnieszka800

Postautor: tmackowiak » 16 sty 2020, 12:13

Ja często szukam promocji tego producenta na allegro i na szczęście znajduję. Obecnie dużo obuwia wystawiają w zniżonej cenie.
np.męskie trampki granatowe wiązane sznutowadłem, kod DD1R4057
użytkownik allegro: e-obuwniczy_pl
tmackowiak

Postautor: majcom82 » 16 sty 2020, 16:18

Gwiazda i co kupiłeś? Gdzie -w jakim sklepie?
Ja ostatnio kupiłem sobie spodnie jeansowe Antonio z firmy Cross Jeansu.
Mają komfortowy krój, proste długie nogawki. Ich kolor to dark blue.
Można je kupić na jeans24h.pl kod prod: E 161-104
Są bardzo wygodne.
majcom82

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Aktualna moda męska