klapki na lato

Co warto założyć, żeby być trendy.

klapki na lato

Postautor: greg7758 » 03 sie 2020, 12:59

Cześć wszystkim jak w tegoroczne lato sprawdzają Wam się klapki na plażę?

Mi wyśmienicie – skorzystałam tych oferowanych w Cross Jeans i wiem, że nie był to żaden przysłowiowy „pic na wodę, by opchnąć towar gorszej jakości” jak to nie raz robi podrzędny market – ku naiwności klientów. Tutaj widzę, że materiał klapek jest na dobrych parę sezonów, no i nie odparza stóp jak jest upał, a to plus i to spory. Możecie je zakupić np. w eobuwie.com, model klapek FF1R4091C Black.
greg7758

Re: klapki na lato

Postautor: greg7758 » 03 sie 2020, 13:01

[quote="greg7758"]Cześć wszystkim jak w tegoroczne lato sprawdzają Wam się klapki na plażę?

Mi wyśmienicie – skorzystałam tych oferowanych w Cross Jeans i wiem, że nie był to żaden przysłowiowy „pic na wodę, by opchnąć towar gorszej jakości” jak to nie raz robi podrzędny market – ku naiwności klientów. Tutaj widzę, że materiał klapek jest na dobrych parę sezonów, no i nie odparza stóp jak jest upał, a to plus i to spory. Możecie je zakupić np. w eobuwie.com, model klapek FF1R4091C Black.[/quote]

Kurczę głupia literówka się trafiła i wyszedłem na babę ;) w poście skorzystałam zamiast skorzystałem hihi. Niemniej klapki są trwałe i godne polecenia.
greg7758

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Aktualna moda męska