Wygodne białe buty

Co warto założyć, żeby być trendy.

Wygodne białe buty

Postautor: Bartosz90 » 19 paź 2019, 20:31

Hej chłopaki,

Co myślicie o tym obuwiu?
Dostępne na answear.com Buty są z kolekcji Cross Jeans wykonany z połączenia materiału tekstylnego i syntetycznego.
Identyfikator produktu: 4910-OBM10J są w kolorze białym.
Wg mnie są zajebiste – lekkie, wygodne obuwie świetne do codziennego noszenia za nie wysoką cenę. Pełen luz w chodzeniu. Myślę, że warto je kupić .
Bartosz90

Re: Wygodne białe buty

Postautor: Jan90 » 20 paź 2019, 17:51

Chodzę w nich od niedawna są bardzo wygodne, nie obcierają. Nadają się na spacery, do biegania, do wszystkiego wręcz :)
Są bardzo wygodne, a kolor nie przeszkadza jest ok. Myślałem, że będzie kiepsko bo biały jakiś taki, ale wygląda cool.
Jan90

Postautor: Leszek » 20 paź 2019, 20:34

Bardzo lubię te buty, barwa mi nie przeszkadza, nie muszę mieć jak większość ciemnych. Nawet lubię się białością wyróżniać :)
Są wygodne i lekkie. Bardzo dobrze mi się w nich biega.
Leszek

Postautor: Mariola » 21 paź 2019, 19:22

[quote="Leszek"]Bardzo lubię te buty, barwa mi nie przeszkadza, nie muszę mieć jak większość ciemnych. Nawet lubię się białością wyróżniać :)
Są wygodne i lekkie. Bardzo dobrze mi się w nich biega.[/quote]

Nie myślałam, że mężczyźni będą kiedykolwiek lubili nosić jasne buty, a tym bardziej białe. To miłe, że wreszcie coś zmienia się na tą pozytywną część :D
Ja bardzo lubię białe buty i czekam, aż mój facet się do nich przekona, na razie kręci nosem, więc jeszcze nie kupuję, ale urabiam gościa urabiam....hihi
Mariola

Postautor: Bartosz90 » 21 lis 2019, 23:28

[quote="Mariola"][quote="Leszek"]Bardzo lubię te buty, barwa mi nie przeszkadza, nie muszę mieć jak większość ciemnych. Nawet lubię się białością wyróżniać :)
Są wygodne i lekkie. Bardzo dobrze mi się w nich biega.[/quote]

Nie myślałam, że mężczyźni będą kiedykolwiek lubili nosić jasne buty, a tym bardziej białe. To miłe, że wreszcie coś zmienia się na tą pozytywną część :D
Ja bardzo lubię białe buty i czekam, aż mój facet się do nich przekona, na razie kręci nosem, więc jeszcze nie kupuję, ale urabiam gościa urabiam....hihi[/quote]

Na pewno urobisz, ja kupiłem sobie te białe buty są super! Bardzo lubię je nosić. Myślę, że i Twój wybranek się do nich przekona i będzie zadowolony.
Plusy:
Wygoda w noszeniu, nic nie uciska.
Noga się nie poci.
Modny styl.
Minusów żadnych nie ma.
Bartosz90

Postautor: aneta7 » 31 gru 2019, 17:00

Te buty są bardzo ciekawe. Tym bardziej, że takie fajne nietypowe.
Myślę, że forumowicz które chciał je kupić i założyć jest z nich zadowolony :)
aneta7

Postautor: Gerard88 » 24 kwie 2020, 10:37

Potwierdzam, że buty z Cross Jeansu model 4910-OBM10J są w kolorze białym są naprawdę super.
Są wygodne, dobrze stopy w nich oddychają. Dobrze w nich człowiek wygląda i się czuje.
Warto je kupować :)
Gerard88

Postautor: Leszek55 » 04 maja 2020, 17:28

Potwierdzam przedmówców buty są wygodne, swoim kolorem wcale nie rażą wręcz przeciwnie.
Są komfortowe w noszeniu, a stopa w nich ma możliwość "oddychania" :) dzięki temu się tak nie pocą.
Jak w innych, gdzie materiał jest sztuczny i zero.... przepływu powietrza.
Leszek55

Postautor: Jan90 » 21 sie 2020, 16:16

Buty są oceniane przeze mnie w pełni pozytywnie! Bardzo lubię je nosić. Nogi się nie pocą. Dobrze w nich wyglądam.
Jan90

Postautor: olek400 » 12 paź 2020, 12:34

Jeśli białe to polecam ten model z Cross Jeansu: EE1R4120-008 jest fajnie zrobiony, skóra w nim ma możliwość oddychania,
nie poci się za bardzo. Zapięcie mają na sznurówki.
olek400

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Aktualna moda męska