Jak się ubrać na studniówkę?

Co warto założyć, żeby być trendy.

Re: Jak się ubrać na studniówkę?

Postautor: toja2 » 15 cze 2015, 7:57

Ja tez jestem za tradycja garnitur koszula krawat:) Nie koniecznie czarny ale może jakiś ołówkowy albo grafitowy:)
toja2

Postautor: Dorotek » 05 lut 2016, 1:20

Na stronie Califorti masz całkiem spoko męskie ciuszki, na pewno wybierzesz coś fajnego na studniówkę: http://califorti.pl/on.html
Dorotek

Postautor: kalor » 28 cze 2017, 23:30

dodatki ładnie wyglądają skomponowane z garniturem ;) zegarek np.? ;) sprawdź na e-zegarki.pl coś tam sobie ładnego na bank wybierzesz co będzie ładnie wyglądało i elegancko się komponowało z takim oficjalnym strojem :)
kalor

Postautor: maszulka » 30 kwie 2018, 7:03

na takie okazje to wiadomo, że trzeba być eleganckim :) no i pamiętaj, że garnitur musi być dobrany do sylwetki. Na miejscu osób jak założyciel wątku po prostu polecam isć do profesjonalnego salonu jak np Roland Moda Męska gdzie tam profesjonalni pracownicy pomogą dobrać wszystko: garnitur, koszula, muszka...
maszulka

Postautor: ola900 » 23 lip 2019, 20:13

Osobiście byłabym za tradycyjnym garniturem, koszulką i krawatem lub muchą.
Jednak jeśli już ktoś naprawdę nienawidzi wkładać na siebie garnituru to niech poprzestanie na samej koszulki z dodatkami i marynarce a do tego czyste nowe spodnie jeansowe np. w typie modelu Johnny - Dark Blue z Cross jeansu. Tak ubrał się na maturę mój brat, bo u niego cały garnitur by nie przeszedł i nie wyglądał źle.
ola900

Postautor: Alicja1990 » 27 lip 2019, 20:02

Osobiście na twoim miejscu ubrałabym garnitur, a do tego koszulę męską z Cross jeansu z takim numerem 35204-008, w kolorze białym,
ma dopasowany krój, obrotowy kołnierz, mankiety z długimi rękawami, które bardzo ładnie się prezentują.
Mój brat taką ubrał jak urządzili mu połowinki w LO, był zadowolony, gdyż tkanina była bardzo miękka i wygodna w noszeniu.
Alicja1990

Postautor: juka » 25 lis 2019, 14:24

Najlepiej tradycyjnie garnitur lub ogólnie smoking. Tylko na taką okazję bardziej chyba sprawdzi się mucha.
juka

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Aktualna moda męska