sklepy z odzieża męską

Co warto założyć, żeby być trendy.

sklepy z odzieża męską

Postautor: romer » 19 lip 2014, 10:06

poddajcie pomysly na fajne sklepy z odzieżą męską, gdzie można dostac coś fajnego?
romer

Re: sklepy z odzieża męską

Postautor: berniczka » 01 sie 2014, 13:35

teraz na storepedia.pl chyba są jakieś męskie rzeczy :) a oni często zmieniają promocje, co kilka dni, więc na pewno coś znajdziesz. Markowe i dużo taniej niż normalnie :)
berniczka

Postautor: alonso » 24 sie 2014, 1:05

ebanita ma świetne ubrania, bluzy zwłaszcza
alonso

Postautor: kamil » 27 sie 2014, 14:29

Na Śląsku i w Krakowie do dobrych sklepów z modą męską można z pewnością zaliczyć sklepy Evita jeśli ktoś szuka garniturów okazjonalnych np. do ślubu, ale też garniturów czy koszul szytych na miarę. Duży wybór możliwości i ciekawe oryginalne wzory polecam- dla zainteresowanych odsyłam na stronę evita.com.pl
kamil

Postautor: Tomasz » 03 wrz 2014, 12:58

Faktycznie mężczyzna jak chce się dobrze ubrać to nieźle musi się nagłowić. Ja szukam marynarki - takiej pół sportowej pół eleganckiej, mogą być łaty na łokciach ale nie muszą . Sporadycznie można coś w tym stylu znaleźć( w sieciówce) ale z drugiej strony nie jestem typem który chce wyglądać jak masówka....I tu się zaczyna problem.
Tomasz

Postautor: diabeł » 03 wrz 2014, 13:45

Do Tomasza.Ja też nie należę do sieciówkarzy i postanowiłem poszukać czegoś EXTRA. Szyją mi marynarkę na miarę w Evicie w Katowicach.Słuchaj chłopie tam mogłem wybierać i przebierać począwszy od tkanin skończywszy na guzikach,no i mam też łaty wszystko dobierały mi panie stylistki i dzieki nim mogłem wyobrazić sobie całość korą skomponowałem sobie sam.Taką marynarkę będę miał tylko ja.Polecam.
diabeł

Postautor: yuki » 04 wrz 2014, 8:39

Mój dużo kupuje rzeczy outdoorowych, więc najczęście korzysta z militaria.pl
Awatar użytkownika
yuki

Postautor: kamil » 04 wrz 2014, 10:40

Do Diabeł – a słyszałeś o imprezce w Krakowie organizowanej przez Evitę, właśnie dostałem zaproszenie do klubu shine na 26.09. ma być event modowy z pokazami a potem party z zespołem muzycznym, trzeba wziąć swoją drugą połowę i się wybrać. Może coś ciekawego będzie z nowości na pokazie.
kamil

Postautor: oleander » 09 wrz 2014, 10:10

http://www.lassar.pl/moda-meska kupiłem u nich świetny garnitur, naprawdę polecam
oleander

Postautor: Kinta » 09 wrz 2014, 20:18

yuki pisze:
> Mój dużo kupuje rzeczy outdoorowych, więc najczęście korzysta z
> militaria.pl
Dla mnie też było szokiem, że tam mają codzienne ubrania :)
Awatar użytkownika
Kinta

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Aktualna moda męska