Krem na zmarszczki dla mężczyzn

Co warto założyć, żeby być trendy.

Krem na zmarszczki dla mężczyzn

Postautor: Mietek » 11 mar 2013, 8:51

Nie wiem, czy kryła się pod tym jakaś aluzja, ale ostatnio dziewczyna kupiła mi krem na zmarszczki. Krem przeznaczony dla mężczyzn!
Nie uważam stosowania tego typu specyfików za jakieś wybitnie niemęskie, bo o wygląd należy dbać. Ale zastanawiam się czy to w ogóle pomaga. Mam już swoje lata, zmarszczek trochę też i jakoś nie chce mi się wierzyć, że nagle moja twarz stanie się piękna jak u osiemnastolatka. Co w ogóle sądzicie o takich kosmetykach? Skuteczne czy pic na wodę?
Mietek

Krem na zmarszczki przeznaczony dla facetów

Postautor: Romek » 12 mar 2013, 9:53

Jestem zdania, że jeśli coś jest pomocne i jest na to zapotrzebowanie, to nie powinno się tego negować. Facet też człowiek i powinien wyglądać porządnie, a nie jak ostatni flejtuch. Niestety u wielu osób wciąż panuje mylne przekonanie, że zaniedbany wygląd to oznaka męskości. Nieprawda!
Romek

Faceci powinni dbać o wygląd

Postautor: Tadzio » 18 mar 2013, 14:25

Jeśli ktoś uważa, że dbanie o swój wygląd jest niemęskie albo "pedalskie" (a jeszcze zdarza mi się spotykać z takimi opiniami), jest dla mnie skończonym debilem, burakiem i flejtuchem. Trzeba o siebie dbać!
Tadzio

Re: Krem na zmarszczki dla mężczyzn

Postautor: leon zawodowiec » 19 mar 2013, 10:03

Każdy niemal facet piłuje paznokcie, stosuje antyperspirant, wody po goleniu, balsamu, kremu do rak.... Co w tym niemęskiego???

Chodzi o wyglad! Zadbany wyglad jest ważny i my, faceci coraz częśćiej zdajemy sobie z tego sprawę. Nie widzę problemu aby używać kremu na zmarszczki jeśli ma to zatrzyma choć trochę czas, wygladam przez to schludniej, estetyczniej.

Na kogo kobiety zwróca uwagę: na zadbanego, młodo wygladajacego kolesia z "lekkim" żelem na włosach, dobrze pachnacego, którego dłonie na przywitanie nie sa jak papier ścierny, czy nieogolonego, rozchełstanego lumpa, od kórego czuć jeszcze wczorajsze chipsy i browar? Trochę radykalnie, ale do przemyślenia moi Drodzy :)
leon zawodowiec

Postautor: refreshka » 19 mar 2013, 14:59

jesli chodzi o skuteczność tego typu kremów to może nie będziesz miał gładkiej cery bez zmarszczek, ale na pewno będziesz wyglądać lepiej niz jakbyś w ogóle czegoś takiego nie stosował, warto o siebie dbac, żeby na starość w razie czego jeszcze mieć jakieś powodzenie
refreshka

Postautor: beatamarysia » 23 cze 2013, 16:04

hejka, uważam, że nieważne ile ma się lat warto zacząć stosować kremy na zmarszczki, oczywiście nie będzie rzucających na kolana efektów ale na pewno będzie lepiej, a przynajmniej nie będzie się szybko pogarszać. Trzeba tylko kupić dobry kosmetyk. Ostatnio można znaleźć dużo promocji na męskie kosmetyki z okazji Dnia Ojca ;)
beatamarysia

Postautor: olczatka » 20 lip 2013, 13:47

kremy na zmarszczki to tylko nazwa, ale dobrze jest nawilżać skórę i dbać o jej kondycję. Jednym pomaga krem nivea, innym bambino a jeszcze inni sięgają po przeciwzmarszczkowy. Jedno jest pewne, facet to też człowiek i powinien wyglądać schludnie :)
olczatka

Postautor: Bolek » 18 sty 2014, 14:31

Polecam na zmarszczki szybki zabieg kosmetyczny np. peeling glikowy w DS Instytut. Działa, a nikt nawet nie wie, że na niego poszedłem :) Poza tym bardzo ładne panie tam pracują :)
Bolek

Postautor: wawa111 » 11 kwie 2014, 10:23

A może zainteresuj się tym http://zdrowieuroda.biz/jak-pozbyc-sie-zmarszczek-na-czole/ tabletki na zmarszczki na czole i nie tylko u mnie zdziałały cuda, stosuję od 2 miesięcy.
wawa111

Postautor: zbigniew » 13 maja 2014, 13:21

niemęskie, męskie? co to za różnica? Jak zapuścisz sobie brzuch to to jest męskie czy niemęskie? o wygląd trzeba dbać, a zmarszczki nie wyglądają najlepiej. ja używam też kremu na zmarszczki dla mężczyzn (floslek jest najtańszy) i nie wstydzę się tego. o.
zbigniew

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Aktualna moda męska