Srebrny łańcuszek u mężczyzny?

Co warto założyć, żeby być trendy.

Srebrny łańcuszek u mężczyzny?

Postautor: Szymon » 28 lip 2018, 7:55

Witajcie,
Dostałem niedawno w prezencie srebrny łańcuszek z krzyżykiem. Jednak nie jestem wierzący więc raczej chyba nie będę nosił krzyżyka. Łańcuszek jest ładny i szkoda żeby leżał w szafie, wiec się zastanawiam czy nosić sam łańcuszek bez żadnej zawieszki. Tylko nie wiem czy to nie będzie wyglądało trochę dresiarsko ;d Może lepiej dokupić sobie jakąś inną zawieszkę, albo mimo wszystko nosić krzyżyk jako ozdobę? I czy nosić go raczej pod koszulką czy na wierzchu?

I w ogóle co myślicie o biżuterii u mężczyzn? Ja do tej pory żadnej nie nosiłem, ale w sumie chyba jest w porządku. Myślicie że pasuje facetowi, jak nosi łańcuszek?
Szymon

Re: Srebrny łańcuszek u mężczyzny?

Postautor: Ceperski » 17 paź 2018, 11:33

mi bardziej pasują takie jak na bico-australia.pl Są ciekawsze i mocniejsze od tego co miałem srebrnego
Ceperski

Re: Srebrny łańcuszek u mężczyzny?

Postautor: amorek2 » 27 paź 2018, 12:41

Srebrny łańcuszek? Zależy co on lubi ;) Jeśli nie widziałaś nigdy by chodził w biżuterii to może być nieudany prezent. Poszukaj może czegoś fajnego na stronie sklepu toys4boys.pl/3-prezent-dla-niego . Lepiej wybrać coś z humorem niż dużo wydać pieniędzy na łańcuszek, w którym nie będzie chodził. W zeszłą gwiazkę kupiłam chłopakowi bransoletkę z kauczuka i stali szlachetnej z Jubitom i niestety raz ją tylko założył :/
Awatar użytkownika
amorek2

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Aktualna moda męska