Które szorty

Co warto założyć, żeby być trendy.

Które szorty

Postautor: Marek400 » 28 lip 2019, 18:55

Witam,

Jak myślicie, czy te beżowe szorty dostępne w texasclub.pl bezowe-jeansowe-szorty-cross-jeans są warte zakupu? Potrzebuję szortów wyjściowych w gorące upalne dni. Zastanawiam się, które wybrać. Konkurencyjny Mustang też ma swoją ofertę: na answear.com 1673509-mustang-szorty-jeansowe. Jak myślicie, które są lepsze? Mi bardziej podobają się szorty cross jeans; kolor i fason, wyglądają na bardziej eleganckie. Jednak nieco waham się które będą tymi lepszymi? Nie chcę wydawać pieniędzy tak by potem spodnie leżały w szafie, bez noszenia. Jak wy oceniacie obie firmy - pod względem tych szortów?
Marek400

Re: Które szorty

Postautor: majcom82 » 29 lip 2019, 18:15

Skoro bardziej podobają Ci się szorty z Cross jeansu, a mniej te z Mustanga, to nad czym się zastanawiać :D zamawiać w CJ póki są i ktoś Ci jeszcze ich "nie sprzątnął" z przed nosa ;)
Na serio rzeczywiście ładniejsze są te z Crossu, jakieś też takie trwalsze jeśli chodzi o materiał się wydają. Jak chcesz to w weekend spytam mego faceta jak mu się nosi jego szorty z tej firmy, to może powiem Ci coś więcej. Jednak i tak radzę kupić.
majcom82

Postautor: tereskac1 » 29 lip 2019, 19:36

Beżowe szorty do mnie osobiście też przemawiają, a konkretnie przemówiły wielkim głosem ;) do mego męża, gdy spoglądał mi przez ramię.
Zaraz kazał mi zamawiać!! :P Fakt, rzeczywiście są ładne to muszę mu przyznać.
tereskac1

Postautor: Jola55 » 08 sie 2019, 16:32

Skoro bardziej podobają Ci się bardziej Crossu niż Mustanga, to myślę, że lepiej kupić te z CJ - będziesz je chętniej nosił.
Dla mnie oba mają coś w sobie, choć osobiście, też wolę Crossa - ostatnio kupiłam sobie tam szorty damskie z taką zabójczą przepaską, ala kokarda ;)
Jola55

Postautor: Agata90 » 09 paź 2019, 16:53

Tylko z Crossu, produkt konkurencji moim zdaniem jest kiepskiej jakości mojemu facetowi szybko poszły na szwie, odtąd unikamy Mustanga.
Agata90

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Aktualna moda męska