Spodnie Jimi w nowym stylu

Co warto założyć, żeby być trendy.

Spodnie Jimi w nowym stylu

Postautor: Gredzinek50 » 20 wrz 2019, 16:57

Cześć znalazłem ostatnio w sklepie bardzo nie typowe spodnie Jimi z Cross Jeansu, można by powiedzieć, że zamiast tradycyjnego zakończenia plus paska ma gumkę.
Do tego jest w ślicznym jasno niebieskim kolorze, z tego co widać na stronie producenta dobrze się prezentują na tym gościu.
Tak zastanawiam się czy sobie takich nie kupić. Jak sądzicie dobrze bym w nich wyglądał?
Kod produktu:E 196-014
Gredzinek50

Re: Spodnie Jimi w nowym stylu

Postautor: pawelmaly1 » 23 wrz 2019, 17:39

Patrzcie bardzo ładny ten nowy styl wygląda przy spodniach Jimi, będzie gotóweczka na koncie to zamawiam, będzie pasowało do nowego swetra jak ulał :)
pawelmaly1

Postautor: Tomek2525 » 28 wrz 2019, 20:04

Mi bardzo pasują te spodnie do sweterka, z tej samej firmy. Przynajmniej ja się dobrze czuję w takim zestawieniu.
Bluza ma prosty krój, okrągły dekolt, szerokie ściągacze na mankietach. Dobre dopasowanie.
Kod produktu na str. Cross Jeansu: 25187-102
Tomek2525

Postautor: Elżbieta » 04 paź 2019, 20:22

Bardzo ciekawa odmiana z tym paskiem na gumkę, przez to spodnie prezentują się nieco inaczej. Ciekawiej. Myślę, jednak, że dobrze się mężczyzną nosi takie spodnie.
Elżbieta

Postautor: Marek80 » 02 gru 2019, 15:29

Mi też pasują te spodnie, są bardzo fajne. Wygodne do noszenia. Bardzo fajnie się je nosi, nic nie ciśnie w pasie.
Ładnie się też prezentują.
Marek80

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Aktualna moda męska