Sweter męski bordo

Co warto założyć, żeby być trendy.

Sweter męski bordo

Postautor: majcom82 » 03 lut 2020, 21:21

Cześć byłam dziś z chłopakiem w sklepie stacjonarnym Cross Jeansu, ja sobie kupiłam jeansy Anya. On dwie pary skarpetek i zabójczy sweter.
Bardzo mi się podoba. Jest taki piękny prosty, w kroju regularnym, z długimi rękawami, dekolt w literę V. W kolorze bordowym.
Można go kupić na stronie sklepu jeans24h.pl dział męski, swetry, Cross Jeans, kod prod: 34157-529
majcom82

Re: Sweter męski bordo

Postautor: Gredzinek50 » 03 lut 2020, 21:54

Ciekawy ten sweter, taki klasyczny, a jednocześnie ma to coś! Super jak dla mnie. Zamówiłem sobie ten i w kolorze granatu.
Gredzinek50

Postautor: MarcinŁ » 08 lut 2020, 11:21

Ładny ten sweter w kolorze bordowym, pełen szyku i elegancji.
Warty kupna :) Dobrze się go nosi, nie farbuje innych ciuchów podczas prania i się nie mechaci, więc to jakby nie patrzeć następne plusy :)
MarcinŁ

Postautor: Jola55 » 10 lut 2020, 19:13

Dorzucę swoje dwa grosze jako kobieta, bardzo podobają mi się generalnie mężczyźni w swetrach bordo!
Co do samego swetra miałam okazję obejrzeć i dotknąć osobiście, jest wykonany z bardzo dobrego materiału.
Widać z góry, że nie będzie się "siepał" przy pierwszych lepszych problemach.
Generalnie znając firmę już jakiś czas (kupuję tam sobie ciuchy) to już mam jakieś rozeznanie co do jakości.
Więc spokojnie jeśli ktoś ma ochotę na ten sweter radzę śmiało brać będzie wyglądał modnie i elegancko!
Jola55

Postautor: natagala » 24 lut 2020, 18:04

Mój mąż kupił kiedyś sweter bordo w Carry i faktycznie bardzo dobrze robi ten kolor na cerę.
natagala

Postautor: ola700 » 26 lut 2020, 14:56

Bardzo ładny jest ten kolor bordo na swetrze z Cross Jeansu,
kupiłam taki mojemu chłopakowi na imieniny mam nadzieję, że
będzie zadowolony jak mu wręczę, gdyż widzę, że materiał z jakiego jest zrobiony
jest w bardzo dobrym stanie. Ma do tego ładny krój.
ola700

Postautor: Jagoda94 » 30 kwie 2020, 14:44

[quote="natagala"]Mój mąż kupił kiedyś sweter bordo w Carry i faktycznie bardzo dobrze robi ten kolor na cerę.[/quote]

Kolor jest super, ale jednak ja polecam Ci wyroby z Cross Jeansu, są lepszej jakości niż Carry czy też Big Star.
Mój facet bardzo lubi nosić sweter bordowy z CJ.
Jagoda94

Postautor: mariimar » 15 wrz 2020, 11:48

ja kupiłam w reserved w zesłżym roku na święta chłopakowi bo były najładniejsze i własnie w kolorze bordowym z czarnymi elementami
mariimar

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Aktualna moda męska