Wesele bez krawatu?

Co warto założyć, żeby być trendy.

Wesele bez krawatu?

Postautor: leon zawodowiec » 11 sie 2013, 8:12

Czy można iść na wesele znajomych, nie uczestniczac w nim jako świadek, rodzina, nie zakładajac krawata/krawatu? Cholera, strasznie to nie wygodne, a druga sprawa, że nie mam nawet od kogo ładnego czy modnego pożyczyć? ;)
leon zawodowiec

Re: Wesele bez krawatu?

Postautor: dylsien » 11 paź 2013, 20:30

Jak nie lubisz krawata, to może spodoba ci się ascot. Duży wybór mają w tym sklepie: simplechic.pl/pl
dylsien

Postautor: baklazan5 » 22 sty 2015, 12:07

Kiedyś było przeświadczenie że wyglądać trzeba tylko na początku, bo fakt faktem później już i tak połowa sali ściąga krawaty. Osobiście uważam, że zarówno w krawacie jak i bez niego można wyglądać elegancko i jeśli nie lubisz być tak uwiązany pod szyją, to nie zakładaj krawata. Moda się zmienia, kiedyś w gości nie szło się w białej sukience, a na kilku ostatnich weselach na których byłam wręcz pół sali było na biało. Poczytaj sobie Poradnik Ślubny http://www.baleweselne.pl/poradnik-slubny :)
baklazan5

Postautor: siłacz » 27 sty 2015, 13:04

jak wybierzesz sobie jakis fajny garnitur i koszule i bedzie to wygladalo w połączaeniu elegancko to uwazam ze krawat jest zbedny. moda sie zmienia ! :D
Awatar użytkownika
siłacz

Postautor: liberski » 28 sty 2015, 18:02

Dokładnie, teraz są takie koszule, że nawet lepiej się prezentują bez krawata.
liberski

Postautor: lisska » 03 lut 2015, 18:20

Też myślę że jak masz sie bardzo zmuszać to idż bez krawata
Tylko kup jakąs fajna koszule chociaż - teraz łądne sa takie z akcentami mocniejszymi od środka kołnierzyka, wtedy rozpięty górny guzik łądnie to wyeksponuje i krawat niepotrzebny
np taka http://recman24.com/sklep/pl/recman/Koszule/koszula-lugo-1605-custom-fit-koszula-lugo-1605-l-cf
albo taka
http://recman24.com/sklep/pl/recman/Koszule/koszula-bexley-1592-slim-fit-koszula-bexley-sf-l-r%C3%B3%C5%BCowy-1592
lisska

Postautor: kamil » 17 lut 2015, 17:38

Myślę że na wesele trzeba jednak założyć coś pod szyję żeby wyglądało elegancko, do wyboru mamy przecież różne rzeczy, krawat, muszka, a może fular? Wszystko zależy od tego jak się nosisz i co lubisz oraz jak chcesz wyglądać w danym dniu. Dla tych którzy nie do końca wiedzą co to fular ciekawa stylizacja evita.com.pl/p,8,118,,,,,,,3458,garnitur-szyty-na-miare.html#.VON78y6axec
kamil

Postautor: OmbreClothing » 26 lut 2015, 9:18

Oczywiście, że krawat na taką uroczystość jest niezbędny! Teraz nastała jakaś moda na nie zakładanie do garnituru krawata, a to totalna gafa. Rozumiem brak krawata w stylizacji mniej oficjalnej jednak ślub to wydarzenie, które wyklucza mało oficjalny strój. Koszul i krawatów znajdziesz w internecie miliony. Różne kroje, wzory, wielkości, wybór jest olbrzymi. Jak szukasz eleganckiej koszuli to zajrzyj tutaj ---> http://bit.ly/1DUdwuQ, krawat chyba łatwiej jest wybrać.
Fajny wątek oby więcej takich!
Pozdrawiam
OmbreClothing

Postautor: bolek » 02 mar 2015, 15:02

jestem młodym żonkisiem,pracuję w branży farmaceutycznej i właściwie na codzień jestem zmuszony chodzić w garniturach i krawatach :oops: dlatego pozwoliłem sobie wytłumaczyć że jednak to inny dzień niż codzień,a ponieważ wybrałem smoking to muszka była nieodzownym dodatkiem do tego ubrania,ale powiem szczerze ze spoglądając na zdjęcia,uważam że było warto,no i panie w salonie evita w Katowicach na chopina potrafią przekonać ale i pokazują inne opcje niż założenie krawata,polecam
bolek

Postautor: bartek » 03 mar 2015, 11:12

To naprawde nie ma znaczenia w jakiej branzy pracujesz .Jak slub to slub! krawat musi byc,bo to jest nieodzowny element ubioru meskiego.U mnie w rodzinie wszyscy mezczyzni nosza krawaty nawet ci najstarsi.Luz luzem ,ale bez tego dodatku nie ruszam sie na wazne uroczystosci.A do slubu to juz wogole wypada go zalozyc:)
bartek

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Aktualna moda męska