suple w dobrych cenach

Sposoby na niezły kaloryfer i nie tylko.

suple w dobrych cenach

Postautor: Samba » 07 cze 2016, 9:35

Hej, jestem z Krakowa i poszukuje sklepu z suplementami dla kulturystów. Byłem w gosport ale tam jest strasznie drogo, chciałbym kupic biało bcaa i inne tego typu. Macie jakiś pomysł ? ;)
Samba

Re: suple w dobrych cenach

Postautor: happy5 » 28 cze 2016, 10:18

Jeżeli chodzi o suplement, który zniweluje twój nadmiar wody to możesz w aptece (dosłownie w każdej) nabyć therm line hydrofast. Bardzo pomaga w spalaniu tłuszczu oraz utrzymuje prawidłową przemianę materii. :) :)
happy5

Postautor: kopik » 12 sie 2016, 8:59

a chcesz suple na co? Na redukcje? na masę? Na redukcje therm line man jest dobry dla facetów, z firmy Olimp właśnie jeżeli o redukcje tłuszczu chodzi.
kopik

Postautor: sadecznik » 17 sie 2016, 12:12

Suplementy z Olimpu są faktycznie dobre, polecam sprawdzić coś z tego: http://suplementyisport.pl/firm-pol-1435164866-Olimp.html
sadecznik

Postautor: harmony » 23 wrz 2016, 5:01

Dobre ceny ma maximumnutrition.pl/pl/ , moi znajomi zawsze tam kupuja,skladaja się nawet i jedna wysyłka. U mnie jest kilka sklepów, ale tam duzo taniej i dużo wiekszy wybór.
harmony

Postautor: Olga » 18 paź 2016, 17:33

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to warto zajrzeć http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-na-mase.html W ostatnim czasie mój trener robi tam zaopatrzenie. Efekty są zdumiewające. Mozesz tez poszukac na innych stronach i sklepach stacjonarnych. Powodzenia
Olga

Postautor: Astronom » 18 gru 2017, 8:25

Albo na all tam jest dużo do wyboru. Tylko nie wiem jak z jakością tych kupowanych przez internet. Jak to jest sklep jakiś to pewnie nie powinno być problemu. Gorzej jak sprzedawca no name
Astronom

Postautor: figa » 10 kwie 2018, 10:30

Ja nie jestem zwolenniczką suplementów. Jedyne co stosuję colon slim - suplement z dużą zawartością błonnika. Jest naturalny i się sprawdza. A masę mięśniową można zrobić fajną naturalnie...
figa

Postautor: bombka1 » 26 kwie 2018, 16:32

Ja w ogóle nie biorę żadnych suplementów, ale staram sie by moja dieta była odpowiednia dieta. Czesto sobie zamawiam krewetki z Hurry Up Shrimp z Krakowa. Są bardzo wartościowe no i oczywiście bardzo smaczne.
bombka1

Postautor: engel » 03 sie 2018, 12:10

Nie oszczędzaj na suplach, warto kupić trochę droższe, ale dobre niż jakiś tani syf, wiem po sobie. To jest coś do przyjmujesz wgłąb organizmu, pamiętaj że wszystko ma wpływ na zdrowie. Tak jak jakość jedzenia, tak i jakoś suplementów jest ważna. Z lepszych środków mogę Ci polecić całą serię Warrior Labs
engel

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak ćwiczyć duże mięśnie