Jak przytyć ?

Sposoby na niezły kaloryfer i nie tylko.

Re: Jak przytyć ?

Postautor: logomonster » 14 cze 2018, 9:10

Nie trzeba do tego dużej filozofii ani specjalizacji. Wygoogluj sobie kalkulator kalorii, tam wpisz swoją masę, wzrost itd. Kalkulator poda informację ile musisz jeść by przybrać na masie. Przeznaczone jest to dla osób ćwiczących, więc zadbaj o to by twoje mięśnie pracowały - będzie to zdrowsze i nie zbudujesz tkanki tłuszczowej, a tkankę mięśniową czyli mięśnie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
logomonster

Postautor: pima » 14 cze 2018, 11:23

Najlepiej tak czy siak jeść wartościowe jedzenie na przykład krewetki, ja często je stąd zamawiam: hurryupshrimp.pl, mają tu przepyszną zupę kokosową, ramen i Pad Thai z kurczakiem i krewetkami, jak dla mnie rewelacja!
pima

Postautor: Marcin83 » 20 cze 2018, 10:11

Miałem bardzo podobny problem i najbardziej w brew pozorom pomogły te rady które ludzie dają gdy ktoś chce schudnąć - jedz regularnie 5 posiłków o tych samych porach co dziennie, nie przejadaj się i nie rób żadnego kardio na siłce, ani przed ani po. Po dwóch / trzech miesiącach powinieneś powoli zacząć zauważać różnicę. Jest to dość powolny proces, ale raczej na pewno zdrowszy niż " Piwo i pizza na kolacje" ;)
Marcin83

Postautor: tom-bezlada » 01 lip 2018, 14:42

Różnica nie przyjdzie od razu i nie załamuj się po pierwszych niepowodzeniach. Ja bym proponował wybranie się do dietetyka i konsekwentne przestrzeganie jego porad. Efekty przyjdą z czasem. Ja potrzebowałem 2-3 miesięcy, ale osiagnąłem zawierzone cele i bardzo chwalę sobię pomoc, jaką otrzymałem od profesjonalisty.
tom-bezlada

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak ćwiczyć duże mięśnie