suple w dobrych cenach

Sposoby na niezły kaloryfer i nie tylko.

Re: suple w dobrych cenach

Postautor: rafiki » 02 paź 2018, 13:59

Jeśli chodzi o BCAA i spalacze tłuszczu to polecam Ci Warrior Labs, najlepsze suple. Ale gdzie to kupić w Krakowie to nie mam pojęcia.
rafiki

Postautor: cola » 07 gru 2018, 4:46

Ja kiedyś chodziłam na siłownie, ale nie brałam suplementów takie jak Ty tylko takie uzupełniające niedobór mikro i makroelementów w moim organizmie. Najczęściej kupowałam na doz.pl w DOZ PRODUCT, ponieważ tam był największy ich wybór w najniższych cenach.
cola

Postautor: Miron » 14 gru 2018, 4:03

Staram się raczej większość składników odżywczych dostarczyć z pożywieniem, zbilansowana dieta to podstawa. No ale szczególnie w czasie, kiedy wypada się trochę dociąć warto sięgnąć po spalacz. Używałem różnych, ale od jakiegoś czasu sięgam w tej sytuacji po Extreme Slash, ma bardzo dobry skład (naturalny), dodatkowo, kiedy wezmę przed treningiem, czuję, że mam moc. Daje radę, są efekty.
Miron

Postautor: cola » 28 gru 2018, 14:42

Największy wybór suplementów znajdziesz na doz.pl w DOZ PRODUCT. Są tam pełnowartościowe produkty, które pomogą Ci ustabilizować poziom witamin i minerałów oraz pomogą Ci nawet zadbać o inne organy czy zrzuceniu zbędnych kilogramów.
cola

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak ćwiczyć duże mięśnie