Czy w domu można skutecznie ćwiczyć mięśnie brzucha ?

Sposoby na niezły kaloryfer i nie tylko.

Re: Czy w domu można skutecznie ćwiczyć mięśnie brzucha ?

Postautor: Yuyka » 24 sie 2015, 22:02

Ja w domu skaczę na skakance i kręcę hula hopem;) bardzo fajnie wpływa na sylwetkę;)
Yuyka

Postautor: Czadoman » 20 mar 2016, 12:14

oczywiscie że można ale nie wyrzeźbisz mięśnia bez masy więc musisz zastosować dietę.Tu kieruj się do dietetyków, pogadaj też o suplementacji, które pomogą odwodnić organizm, dodadzą energii, mają ekstrakty z cytrusów, na przykład therm line man, do tego wiadomo ćwiczenia, masz tego w necie mase, dobierz do siebie nie są ciężkie i wystarczy 10 minut dziennie by w miesiąć już osiągnąć piekny efekt
Czadoman

Postautor: majster321 » 18 kwie 2016, 17:46

Warto też pamiętać, że ćwiczenia powinny iść w parze z dietą i stylem życia bo nic z ćwiczeń nie będzie jak po nich najesz się fast foodów i popijesz piwkami.
majster321

Postautor: Zielonka » 19 kwie 2016, 7:55

Oczywiście, że można skutecznie ćwiczyć w domu. Warto zacząć od mniejszej liczby powtórzeń i lżejszych ćwiczeń. Ustal sobie stałą porę, kiedy nie masz nic innego do zrobienia i staraj się jej trzymać i ćwiczyć codziennie. W internecie jest dużo gotowych zestawów ćwiczeń, do których nie trzeba żadnych przyrządów, do tego można znaleźć filmy pokazujące, jak je prawidłowo wykonać.
Zielonka

Postautor: oletka » 02 lip 2016, 11:21

móc pewnie można ale ja za nic w świecie nie miałabym do tego motywacji, poćwiczę dzień, dwa, tydzień max i zalegam niestety na kanapie, udało mi się to przełamać dopiero z pomocą trenera personalnego ze zdrowo-chudnij udało mi się wziąć za siebie na poważnie i zmienić tłuszczyk na trochę mięśni :)
oletka

Postautor: Jo-anna » 29 sie 2016, 8:08

Ja przy telewizorku albo z muzyką spokojnie mogę sobie ćwiczyć brzuszek, ale mój chłopak za nic nie może się skoncentrować i zmobilizować do jakichkolwiek ćwiczeń. W końcu zapisał się na boks do Akademii Walki i tam mu wpoili, że praca w domu jest tak samo ważna jak na sali gimnastycznej. Muszę powiedzieć, że teraz i brzuch mu się poprawił i jeszcze chodzi po domu jakiś taki spokojniejszy :D
Jo-anna

Postautor: grzegorzolewnik » 07 wrz 2016, 9:38

Bardzo dobry efekt dają 8 minutowy program treningowy już po miesiącu można zauważyć efekty pracy nad swoim kaloryferem. Program ten jest złożony z wielostopniowej sklali trudności także nie znudzi się zbyt szybko tu masz link do zestawu ćwiczeń o najniższym poziomie trudności https://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag. Życzę powodzenia przy budowaniu "kaloryfera". ;)
grzegorzolewnik

Postautor: leeloo » 08 wrz 2016, 12:20

Jak najbardziej możesz ćwiczyć w domu i jakieś efekty na pewno uzyskasz, tylko prawdopodobnie zajmie Ci to masę czasu. Lepiej według mnie zapisać się na jakiś okres na siłownię http://www.energym.com.pl/ i tam pod okiem trenera popracować nad mięsniami brzucha. Na pewno osiągnie się lepsze efekty i to w krótszym czasie. A do tego ktoś nas będzie stale motywował, co czasami jest bardzo przydatne :D
leeloo

Postautor: kretorurka » 09 sty 2017, 4:14

Mięśnie brzucha przy rosnącym brzuszku nie trzeba ćwiczyć zrozumcie to w końcu! Pierwsze trzeba spalić tłuszcz z tego brzucha a to najlepiej robi się np. biegając. A apropo biegania..patrzcie na jakie ostatnio butki się natknęłam w internecie i za jaką przecenę http://eleven-store.pl/sklep/pl/nike/1232-air-huarache-run-premium.html Aż sama się zastanawiam czy nie kupić mimo, że już mam dobre :D
kretorurka

Postautor: Jackinson » 16 sty 2017, 11:58

Ja nie widzę przeszkód w ćwiczeniu mięśni brzucha, nawet wtedy, kiedy powiększa na nim tkanka tłuszczowa. Dobrze wytrenowane mięśnie brzucha będą widoczne nawet wtedy, kiedy nasz organizm będzie miał powyżej 15% tkanki tłuszczowej :] A fajne mięśnie brzucha są później dobrą motywacją do spalenia zbędnych kilogramów
Jackinson

PoprzedniaNastępna