suple w dobrych cenach

Sposoby na niezły kaloryfer i nie tylko.

suple w dobrych cenach

Postautor: Samba » 07 cze 2016, 9:35

Hej, jestem z Krakowa i poszukuje sklepu z suplementami dla kulturystów. Byłem w gosport ale tam jest strasznie drogo, chciałbym kupic biało bcaa i inne tego typu. Macie jakiś pomysł ? ;)
Samba

Re: suple w dobrych cenach

Postautor: happy5 » 28 cze 2016, 10:18

Jeżeli chodzi o suplement, który zniweluje twój nadmiar wody to możesz w aptece (dosłownie w każdej) nabyć therm line hydrofast. Bardzo pomaga w spalaniu tłuszczu oraz utrzymuje prawidłową przemianę materii. :) :)
happy5

Postautor: kopik » 12 sie 2016, 8:59

a chcesz suple na co? Na redukcje? na masę? Na redukcje therm line man jest dobry dla facetów, z firmy Olimp właśnie jeżeli o redukcje tłuszczu chodzi.
kopik

Postautor: sadecznik » 17 sie 2016, 12:12

Suplementy z Olimpu są faktycznie dobre, polecam sprawdzić coś z tego: http://suplementyisport.pl/firm-pol-1435164866-Olimp.html
sadecznik

Postautor: harmony » 23 wrz 2016, 5:01

Dobre ceny ma maximumnutrition.pl/pl/ , moi znajomi zawsze tam kupuja,skladaja się nawet i jedna wysyłka. U mnie jest kilka sklepów, ale tam duzo taniej i dużo wiekszy wybór.
harmony

Postautor: Olga » 18 paź 2016, 17:33

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to warto zajrzeć http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-na-mase.html W ostatnim czasie mój trener robi tam zaopatrzenie. Efekty są zdumiewające. Mozesz tez poszukac na innych stronach i sklepach stacjonarnych. Powodzenia
Olga

Postautor: Astronom » 18 gru 2017, 8:25

Albo na all tam jest dużo do wyboru. Tylko nie wiem jak z jakością tych kupowanych przez internet. Jak to jest sklep jakiś to pewnie nie powinno być problemu. Gorzej jak sprzedawca no name
Astronom