Czy ćwicząc na siłowni warto brać odżywki?

Sposoby na niezły kaloryfer i nie tylko.

Re: Czy ćwicząc na siłowni warto brać odżywki?

Postautor: robert28 » 09 cze 2016, 18:41

Też Maximum Nutrition mogę polecić, robię u nich zakupy od jakiegoś roku, bo wtedy na nich przez przypadek trafiłem, dałem szanse no i zostałem na dłużej ;) Naprawdę fajny sklep, ceny, obsługa, jakość suplementów - to najważniejsze, jestem zadowolony, i to bardzo!
robert28

Postautor: refik » 16 cze 2016, 18:55

maxium nutrition to fajny sklep, ceny EXTRA, przesyłęczka zawsze kompletna, na czas, zero problemów, sprawdzam ich od dawna, nigdy nie zawiedli !
refik

Postautor: demos » 23 cze 2016, 22:52

maximum nutrition zawsze na propsie! najlepszy sklep z suplami, co chcecie, to u nich znajdziecie i to w cenach niskich, bardzo niskich!
demos

Postautor: boston » 25 cze 2016, 20:07

jedynym suplementem jaki biorę jest ten na stawy arthroblock forte, mam 62 lata i trenuję dla zdrowia, trener personalny powiedział że muszę dbać przede wszystkim stawy. Ten suplement je regeneruje.
boston

Postautor: hubos » 01 lip 2016, 5:10

Jeśli chodzi o maximum nutrition, warto u nich kupować amerykańce czy moze można je dorwać taniej w innym miejscu ???
hubos

Postautor: rubik » 15 lip 2016, 11:00

Wiesz, dorwać to moze i doroweisz taniej, tylko ja nie byłbym taki pewien, czy to dobrej jakosci będzie. U nich masz sprawdzone, to na 100%, no i wydaje mi sie, że jednak taniej niż normalnie, to tez na plusik - ja bym u nich kupował a nie ryzykował zdrowie dla kilku zł
rubik

Postautor: harmony » 03 sie 2016, 0:19

Nie trzeba brać odżywek jak się ma dobrze zbilansowaną dietę, jak kto woli, czasem wygodniej wypić shake białkowego niż przygotowywać posiłek. A ja zamawiam suplementy na inwazja-mocy.pl i też jestem zadowolony, dużo dobrych produktów, dobre ceny, szybka wysyłka
harmony

Postautor: Dungeoneer » 03 sie 2016, 9:52

harmony ma rację - nie trzeba odżywek żeby ćwiczyć. Nie zmienia to faktu, że dobre odżywki pozwolą mocno przyśpieszyć proces. Ja kupuję w internecie , spożywam i jestem zadowolony ;)
Awatar użytkownika
Dungeoneer

Postautor: kosiarz » 26 sie 2016, 8:57

ja biorę suplement, therm line man i ćwiczę na siłowni. Redukuję tkankę tłuszczową. Myślę że zawsze warto coś brać ćwicząc na siłowni czy to na redukcje czy na masę. Olimp ma dobre produkty.
kosiarz

Postautor: Głuptak » 25 lis 2016, 15:20

Najważniejsze są steki, bardzo duże steki :D
Głuptak

PoprzedniaNastępna