Teleopiekiun NOVUM

Ważne informacje dotyczące forum i panujących zasad. Nie tolerujemy spamu i osób traktujących fora internetowe jako miejsce pozycjonowania swoich stron. Jeśli wszedłeś tu tylko po to żeby dodać link do swojej strony to nie trać czasu bo i tak zostanie on skasowany.

Re: Teleopiekiun NOVUM

Postautor: amigo » 05 cze 2017, 16:46

za mało reklamowane jest to novum, ta usługa, ja dowiedziałem sie przez przyadek, a akurat bardzo mi zalezalo na takim czyms, bo mama zaczela szysbko podupadac na zdrowiu, a ja do pracy chodzic musze
amigo

Postautor: harabuz » 06 cze 2017, 7:08

[quote="amigo"]za mało reklamowane jest to novum, ta usługa, ja dowiedziałem sie przez przyadek, a akurat bardzo mi zalezalo na takim czyms, bo mama zaczela szysbko podupadac na zdrowiu, a ja do pracy chodzic musze[/quote]

ludzie jak jest kłopot ze starszą osobą szukają domow opieki (i takie reklamy sa). A przecież jak ktoś jest na chodzi to nie trzeba takich drastycznych krokow przedsiwziac
harabuz

Postautor: Mika » 09 cze 2017, 5:47

no właśnie ja też szukałam czegoś takiego i chciałam porównac ale tylko w tym Novum to jest. Moze za jakis czas będą miec konkurencję,ale narazie nie maja a usługa fajna.
Mika

Postautor: Sibilla » 09 cze 2017, 6:11

Tak właśnie starsi ludzie tak mają jeszcze z lat młodości że muszą mieć telefon stacjonarny bo kiedyś nie było
Sibilla

Postautor: hanah » 12 cze 2017, 6:47

[quote="Sibilla"]Tak właśnie starsi ludzie tak mają jeszcze z lat młodości że muszą mieć telefon stacjonarny bo kiedyś nie było[/quote]

i dobrze, nie wszyscy musza mieć komórki. A ten typ telefonow jest trochę podobny do komórki bo można ganiac kolo domu z nim i jest zasieg
hanah

Postautor: paranka » 18 cze 2017, 20:47

moi dziadkowie są spor po 70-ce. Oboje kumaci, generalnie jak na ten wiek zdrowi, ale czasami czują się tak po prostu gorzej. Jednak siły w pewnym wieku się kończą. Wiem, że podciągnieci by byli pod jeden abonament, więc chyba załątwimy im tę usługę - i my się bedziemy czuć pewniej i oni. A i tak ich odwiedzamy często wiec to nie o to chodzi, ze szukamy czegoś co zastapi naszą opiekę, to po prostu dodatek to opieki rodzinnej
paranka

Postautor: tutti » 20 cze 2017, 7:53

[quote="paranka"]moi dziadkowie są spor po 70-ce. Oboje kumaci, generalnie jak na ten wiek zdrowi, ale czasami czują się tak po prostu gorzej. Jednak siły w pewnym wieku się kończą. Wiem, że podciągnieci by byli pod jeden abonament, więc chyba załątwimy im tę usługę - i my się bedziemy czuć pewniej i oni. A i tak ich odwiedzamy często wiec to nie o to chodzi, ze szukamy czegoś co zastapi naszą opiekę, to po prostu dodatek to opieki rodzinnej[/quote]

jak ktoś ma w domu obłożónie chora osobe to nie jest to usluga dla niego. Ale jak ktoś jest w miare sprawny, ale istnieje możliwość np. zasłabnięcia czy cos podobnego to już wtedy warto
tutti

Postautor: Gość » 21 cze 2017, 7:24

wiadomo żeby rozmawiać przez telefon trzeba być w miarę sprawnym i kumatym, a nie osobą bez kontaktu ze światem zew
Gość

Postautor: parissa » 25 cze 2017, 21:27

[quote="Gość"]wiadomo żeby rozmawiać przez telefon trzeba być w miarę sprawnym i kumatym, a nie osobą bez kontaktu ze światem zew[/quote]

no tak, bo to coś dodatkowego, takie cos ,, w razie wypadku zadzwon tam a tam'', cos doraznego
parissa

Postautor: rodzina » 26 cze 2017, 21:07

[quote="parissa"][quote="Gość"]wiadomo żeby rozmawiać przez telefon trzeba być w miarę sprawnym i kumatym, a nie osobą bez kontaktu ze światem zew[/quote]

no tak, bo to coś dodatkowego, takie cos ,, w razie wypadku zadzwon tam a tam'', cos doraznego[/quote]

kilka miesiecy temu podpisalismy umowe - taka opieka dla rodzicow. I co ja moge powiedziec...na szczescie na razie nie bylo potrzeby sprawdzac działania.
rodzina

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przeczytaj zanim cokolwiek napiszesz