Teleopiekiun NOVUM

Ważne informacje dotyczące forum i panujących zasad. Nie tolerujemy spamu i osób traktujących fora internetowe jako miejsce pozycjonowania swoich stron. Jeśli wszedłeś tu tylko po to żeby dodać link do swojej strony to nie trać czasu bo i tak zostanie on skasowany.

Re: Teleopiekiun NOVUM

Postautor: pannaanna » 02 lip 2017, 21:01

[quote="rodzina"][quote="parissa"][quote="Gość"]wiadomo żeby rozmawiać przez telefon trzeba być w miarę sprawnym i kumatym, a nie osobą bez kontaktu ze światem zew[/quote]

no tak, bo to coś dodatkowego, takie cos ,, w razie wypadku zadzwon tam a tam'', cos doraznego[/quote]

kilka miesiecy temu podpisalismy umowe - taka opieka dla rodzicow. I co ja moge powiedziec...na szczescie na razie nie bylo potrzeby sprawdzac działania.[/quote]

mozesz opowiedziec jak same formalnosci z novum sie zalatwialo
pannaanna

Postautor: sevi » 03 lip 2017, 11:32

U nas to zadziałało, kiedy dziedek źle się poczuł. Babcia wcisęła alarmowy
sevi

Postautor: iser » 04 lip 2017, 7:05

[quote="sevi"]U nas to zadziałało, kiedy dziedek źle się poczuł. Babcia wcisęła alarmowy[/quote]
i ten alarmowy robi robote? jak to działą?
iser

Postautor: agnes » 10 lip 2017, 21:54

[quote="iser"][quote="sevi"]U nas to zadziałało, kiedy dziedek źle się poczuł. Babcia wcisęła alarmowy[/quote]
i ten alarmowy robi robote? jak to działą?[/quote]
no robi, bo nie musisz ,,dodzwaniac sie'' tylko wciskacsz jeden magiczny guzik ktory laczy cie z kim trzeba. a w takich sytuacjach kazda minuta jest wazna
agnes

Postautor: laik » 11 lip 2017, 6:50

na infolinii wszystko dokładnie tłumaczą nawet takim laikom jak ja
laik

Postautor: risk » 12 lip 2017, 10:58

z tym teleopiekunem to jak z ubezpieczeniem warto miec ale lepiej nie korzystać.
risk

Postautor: Kirk » 13 lip 2017, 9:06

czy jeszcze gdzies jest taka usługa czy tylko w Novum?
Kirk

Postautor: mpk » 18 lip 2017, 6:35

[quote="Kirk"]czy jeszcze gdzies jest taka usługa czy tylko w Novum?[/quote]

to raczej coś niszowego jest. Możesz poczytać na jakichś portalach dla seniorow czy nie ma czegos podobnego, ale chyba nie. Za granica na pewno, bo czytałam o tym jak szkalam informacji o teleopiekunie w novum
mpk

Postautor: carlos » 25 lip 2017, 7:04

chyba na razie nie ma w czym wybierać, ale teleopiekun jest naprawdę okej, więc jak nie znajdziesz niczego innego to zamów tę usługę dla bliskich
carlos

Postautor: gość » 25 lip 2017, 9:02

carlos pisze:
> chyba na razie nie ma w czym wybierać, ale teleopiekun jest naprawdę okej, więc jak
> nie znajdziesz niczego innego to zamów tę usługę dla bliskich
[quote="Angela"]Kompleksowo i kosztuje około 20 złotych to jak za całodobową pomoc naprawdę niedużo :)[/quote]
właśnie ja też szukałem po całym necie i póki co tylko novum chyba to oferuje
gość

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przeczytaj zanim cokolwiek napiszesz