Jak rozliczyć PIT?

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Re: Jak rozliczyć PIT?

Postautor: Sonik » 21 lut 2017, 18:03

ja pierwszy raz korzystałam z Pitaxa w tym roku i szczerze mówiąc na prawdę prosty program który prowadzi jak za rękę!
Sonik

Postautor: Zappo » 27 lut 2017, 21:54

faktycznie jest to fajny program. prosty i intuicyjny. czego chcieć więcej przy rozliczeniach!
Zappo

Postautor: kamil334 » 22 mar 2017, 14:43

Wiem, że pit-format.pl nawet nie musisz instalować na komputerze. Zeznanie wypełnisz multimedialnie. Korzystam z aktywnych deklaracji za ich pośrednictwem ze względu na przeliczenia ulg. Nie można się pomylić, bo program automatycznie nadzoruje limity. Dzięki temu nie ma problemów z US. Nawet urząd miejski u mnie korzysta z tego programu :P Wiem, bo pracuję w UM i z PIT Format korzystam też we własnym zakresie i czasami pomagam znajomym w rozliczeniach. Bardzo dobry i prosty. Strona internetowa jest rozbudowana, dużo poradników dla podatników, referencje od poważnych działalności. Sprawdź samodzielnie. Nie musisz mi wierzyć na słowo :)
kamil334

Postautor: Jenny154 » 19 kwie 2017, 15:25

Ja rozliczam pit poprzez internet a dokłądniej poprzez program pitax . nie trzeba go instalować na komputerze , wystarczy ,e założymy konto a potem będziemy się nim logować oraz hasłem ;) program jest bardzo ale to bardzo prosty w obsłudze . I prostszego serio chyba jz nie widziałam ;)
Jenny154

Postautor: jatoja » 19 maja 2017, 5:51

program pitax.pl zawiera trojana, tak twierdzi BitDefender. Polecam sciagac aplikacje z rzadowych stron z koncowka *.gov.pl
jatoja

Postautor: UlaBrzydula » 22 lut 2018, 17:42

hahahahahahha ,ze co zawiera ? trojana? serio ?to nie wiedziałam ,ze program Pitax się ściaga na komputer :D i widzisz JATOJA , wpadłeś jak śliwka w kompot ... :D bo tak się akurat składa ,ze pitaxu się nie ściąga na komputer. Tylko zakłada się konto na ich stronie , a potem logując się wypełniasz sobie deklaracje. Program jest bardzo ,ale to bardzo prosty,a korzystałam z niego w roku 2016 , 2017 i teraz w 2018 również. Obliczałam pity za pomoca tego programu dla siebie imojego męża a takze dla reszty naszej rodziny. Więc... JaTOJA ... nie wprowadzaj ludzi w błąd ,bo to co piszesz to kłamstwo :]
UlaBrzydula

Postautor: Wiseman » 22 mar 2018, 6:03

Teraz jest sporo programów, dzięki którym można rozliczyć PIT online.
Wiseman

Postautor: Trojanowska » 19 kwie 2018, 14:28

Dokladnie jest sporo programow ,ale wg mnie i tak najlepszy jest Pitax. Z wielu próbowalam korzystać i zaden nie był tak prosty w obsłudze i bezproblemowy jak ten ,
Trojanowska

Postautor: Astronom » 20 kwie 2018, 7:58

Jak ktoś handlował krypto to nie wiadomo do końca jak to zrobić.
Astronom

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wiadomości ze świata finansów