Zachwiany rynek pracy

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Re: Zachwiany rynek pracy

Postautor: f.kowalczyk1289 » 28 sty 2015, 13:15

Każde prawo, które można wykorzystać na swoją korzyść prędzej czy później ktoś wykorzysta. Tak samo jest z tzw. socjalem wszędzie na świecie.
f.kowalczyk1289

Postautor: ohggii » 24 lut 2015, 9:10

Praca jest tylko trzeba wiedzieć gdzie jej szukać :)
Koleżanka poleciła mi fajna stronę z ofertami i szybko znalazłam pracę. Myślę, że możecie wejść i sprawdzić :)
http://www.rekrutacyjnarewolucja.pl/Job/List
ohggii

Postautor: wolterrros » 21 mar 2015, 11:32

Ja odnoszę wrażenie, że Ci leniwi to zdecydowana większość. Pomoc dla bezrobotnych w naszym kraju jest poniżej wszelkich norm.
Mi sporo dało zapisanie się na kursy do GoWork, mam już za sobą komputerowy i językowy, bez tego to teraz ani rusz.
wolterrros

Postautor: paweł » 25 kwie 2015, 16:03

sam wiem jak to jest stracić pracę, pracowąłem w banku (bez nazwy) i redukcje, dlatego musiałem sobie radzić, zaoszczędzoną kasę wyłożyłem na forexie w akcje, teraz jest szaleństwo i duże skoki, mi się udało, na toforum.pl zarobiłęm plus 37%, taka potrójna pensja :D
paweł

Postautor: borowic » 12 sie 2016, 20:49

na pewno warto nauczyć się języków obcych bo teraz jest dużo ofert dla specjalistów językowych szczególnie z czeskim, niemieckim i angielskim. Wiem bo na bieżąco sprawdzam najlepszy pod tym względem portal pracy właśnie dla specjalistów językowych http://www.linguajob.pl/. Dobrze płatną pracę można znaleźć w dużych miastach w działach HR czy IT więc polecam wejść i się samemu porozglądać
borowic

Postautor: hubszta » 20 cze 2017, 7:45

Uważam, że jak najbardziej tak. Jeżeli nie mamy pełnej satysfakcji to zawsze należy próbować. Mówię na własnym przykładzie. Ja się zdecydowałem na zmianę ale najbardziej w ciągu tych zmian przeszkadzało mi brak motywacji. Dlatego w tym okresie zapisałem się na kurs online "droga do sukcesu" na bb-mdi.pl/ Bardzo dużo praktycznej wiedzy i ogrom motywacji :)
hubszta

Postautor: Gość » 08 maja 2018, 11:23

Najlepiej odważyć się i pójść na swoje. Bardzo dobre warunki współpracy proponuje franczyzobiorcom cuk. Są szkolenia - można się wszystkiego nauczyć.Poza tym doradcy otrzymują wsparcie dedykowanego menedżera regionalnego.
Gość

Postautor: Gość » 10 cze 2018, 13:31

I tylko prowadząc multiagencję cuk otrzymuje się prowizję wyższą o 8% i ponad 100 produktów ubezpieczeniowych.
Gość

Poprzednia