Jak i w co inwestować

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Re: Jak i w co inwestować

Postautor: Rimik » 12 sie 2017, 16:45

Jeżeli chodzi o inwestowanie to mi w tej kwestii pomógł zdecydowanie Pan Piotr Bralczyk. Doradził, powiedział jak zrobić żeby było dobrze no i przede wszystkim nauczył mnie inwestowania
Rimik

Postautor: fyrel » 26 kwie 2018, 10:36

Mozna inwestowac na różne sposoby, chociaż jeśli ktos ma sporo do zainwestowania, to opłaca się teraz kupowac nieruchomości. Sam zdecydowałem sie na zakup mieszkania pod wynajem i kupiłem apartament Lubicz w Rowach. W tej miejscowości jest bardzo duże zapotrzebowanie na noclegi, więc mieszkanie szybko sie zwróci.
fyrel

Postautor: oklp » 14 maja 2018, 6:30

Ja zdecydowałem się na mieszkanie pod wynajem w Krakowie, gdzie popyt na to jest duży. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie mieszkania są jednakowo atrakcyjne dla wynajmujących, więc wybór odpowiedniej oferty jest tutaj kluczowy. W moim przypadku zajęło się tym biuro nieruchomości Abc Dom, które znalazło dla mnie świetną ofertę w samym centrum.
oklp

Postautor: Linka » 02 cze 2018, 17:41

Ja również uważam, że nieruchomości do dobry pomysł na inwestycje. Możesz je zatrzymać dla siebie i czerpać zysk lub sprzedać do skupu grb-nieruchomosci.pl/jak-blyskawicznie-sprzedac-mieszkanie-w-warszawie/ Szybko i skutecznie.
Linka

Postautor: Marysia4 » 06 lip 2018, 15:47

Rzeczywiście, inwestycja w nieruchomości teraz bardzo się opłaca. Sama postanowiłam zainwestować tak swoje oszczędności. Kupiłam apartament Lubicz w miejscowości Rowy, nad morzem. Była to idealna inwestycja, poniewaz teraz będe to mieszkanie wynajmować i szybciej mi się zwróci.
Marysia4

Postautor: Gość » 07 lip 2018, 14:10

Własny biznes np. sprzedaż ubezpieczeń pod marką Cuk.Otrzymuje się korzystną prowizję i wsparcie w pozyskiwaniu klientów poprzez ogólnopolskie kampanie reklamowe.
Gość

Postautor: Gość » 09 sie 2018, 14:40

Do tego w cuk otrzymuje się prowizję wyższą o 8%, dostęp do wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych i ponad 100 produktów ubezpieczeniowych.
Gość

Postautor: Gość » 12 sie 2018, 9:03

Osoby, które już prowadzą agencję ubezpieczeniową mogą poszerzyć ofertę współpracując z cuk jako niezależny doradca.
Gość

Postautor: Arek192 » 18 wrz 2018, 5:47

W Cuk masz szerokie wsparcie np. dostęp do tanich materiałów reklamowych, dostajesz też program który ułatwia rozliczanie zawartych umów, masz ochronę ubezpieczeniową.
Arek192

Postautor: gość » 14 paź 2018, 10:30

Ta propozycja otwarcia franczyzy w Cuk wydaje mi się interesująca cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia/otworz-placowke
gość

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wiadomości ze świata finansów