Biuro rachunkowe - kłopotliwa sytuacja

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Re: Biuro rachunkowe - kłopotliwa sytuacja

Postautor: teofilia » 27 wrz 2018, 7:31

Warto pamiętać by wybrać dobre biuro rachunkowe. Według mnie prowadzenie księgowości jest tylko dla osób odważnych. Ja prowadzę swoją działalności i nie zdecydowałabym się sama prowadzić wszelkie rachunki. Nie znam się w tej kwestii i nie chciałabym ryzykować w żaden sposób. Od samego początku współpracuje z biurem rachunkowym MG Finanse i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Jeszcze nigdy mnie się nie zdarzyły jakieś problemy w kwestii księgowości.
teofilia

Postautor: teofilia » 26 lis 2018, 17:23

Firmowa księgowość powinna być niezawodna, ale i nowoczesna. Ważne jest, by wykorzystywała nowe rozwiązania i zabezpieczenia dla wygody i elastyczności swoich klientów. Wie o tym każdy kto korzysta z usług biura księgowego w Gdańsku MG Finanse i jestem przekonana że wybierając ich mam pewność że wszystko będzie prowadzone w należytym porządku.
teofilia

Postautor: Witkacy » 28 gru 2018, 23:49

To jest temat rzeka. Interesują cię rozwiązania techniczne czy po prostu dobre rady? Zerknij na sąsiedni wątek, ludzie piszą o swoich sposobach na biznes. Ja pisałem tam np. o mojej współpracy z biurem rachunkowym Gama i o tym, że dzięki niem nie muszę się przejmować księgowością.
Witkacy

Postautor: teofilia » 03 sty 2019, 10:29

Wiecie ofert księgowych jest naprawdę sporo, ale przecież zależy wam na jakości, na szybkiej realizacji i spełnieniu wszystkich obowiązków. Dlatego moim zdaniem godna polecenia jest biuro rachunkowe MG Finanse. To ludzie z bogatym doświadczeniem i wiedzą, którzy zawsze spełniają wszelkie oczekiwania klientów.
teofilia

Postautor: Karma » 17 sty 2019, 22:28

W Warszawie, tu gdzie mieszkam prawdę mówiąc jest sporo biur rachunkowych, ale ja korzystam z mojego sprawdzonwego Gama, mieśic się na ul. Myśliborska 104A, lok IIp.
Bardzo jestem zadowolona ze współpracy.

Postautor: Lucek » 17 sty 2019, 22:29

No z tego co opisujesz to jakaś dramatycznie kłopotliwa, ale pamiętaj, że na szczęście nie wszyscy są oszustami. Sprawdź sobie np. opinie o biurze Gama z BIałołęki. Ja korzystam i mocno chwalę, Pani Grabowska to świetna osoba :):):):)
Lucek

Postautor: Eliza » 18 sty 2019, 20:34

Dwa razy zmieniałem biuro rachunkowe.... Nigdy więcej! Od dwóch lat mam u Państwa Grabowskich w warszawskim biurze GAMA i całe szczęście, okazało się, że znają się na swojej pracy i nie muszę się znów męczyć z przenoszeniem dokumentów itd. Warto sto razy przemyśleć zanim się komuś powierzy swoje dokumenty :)
Eliza

Postautor: teofilia » 04 lut 2019, 6:59

Prowadzimy z mężem małą firmę. Nie mamy dużo pracowników, pracujemy w niej również sami i jakieś 4 miesiące temu zdecydowaliśmy się na zmianę prowadzenia księgowości. Nasza obecna księgowa, która się tym zajmowała albo była niekompetentna, albo się jej w ogóle nie chciało, nie mam pojęcia,ale zawsze bałagan był,nigdy nie dowiedzieć nic nie mogliśmy bo zanim coś znalazła, obliczyła cokolwiek to było po czasie. Zmieniliśmy księgową na biuro rachunkowe MG Finanse.
teofilia

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wiadomości ze świata finansów