Program do fakturowania

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Program do fakturowania

Postautor: Dimeman » 10 cze 2016, 10:43

Witam,
Szukam prostego programu do fakturowania w mojej firmie. Jest to mała firma, trzy osoby. Fajnie jak byłby to program w chmurze. Jest ich kilka i nie weim na jaki się zdecydować.
Wy z jakich korzystacie?
BIZIN daje radę?
Dimeman

Re: Program do fakturowania

Postautor: kropek » 24 cze 2016, 7:42

Bizin w pełni Ci wystarczy. Na początku przetestuj opcję za darmo, bo może nie będziesz potrzebował płatnej. Dla mnie bizin rządzi w swojej kategorii
kropek

Postautor: Wewo » 30 wrz 2016, 22:44

Bizin jest bardzo ok, jak na swoje ceny ( 10 zł miesięcznie, max??) nie znajdziecie nic lepszego ;)
Wewo

Postautor: sun » 25 sie 2018, 12:59

Podbijam.
Księgowa mi podsunęła chmurę faktur, zamiast typowego programu do fakturowania. Korzysta ktoś? Co myślicie? Mam na mysli chmurafaktur.pl całkowicie online, bez instalowania dodatkowego oprogramowania.
sun

Postautor: Mish » 31 sie 2018, 17:51

Bardzo w porządku i za darmo. Coś konkretnego chcesz wiedzieć? U nas bardzo dobrze się sprawdza i zaoszczędza sporo czasu, bo wszystko robimy w jednym miejscu, włącznie z windykowaniem płatności.
Mish

Postautor: sun » 07 wrz 2018, 20:18

No własnie czy to daje radę, czy wystarcza, czy jednak jakieś dodatkowe programy są potrzebne? Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa, skoro ta wszystko dzieje się online?
sun

Postautor: Mish » 28 wrz 2018, 7:01

Szyfrowane jak w banku, więc bezpieczne. Przesyłanie danych odbywa się bez załączników, jedynie link odbiorca dostaje. No i nie potrzebujesz nic ściągać na komputer, żadnych dodatkowych programów.
Mish

Postautor: mniszka » 28 lut 2019, 10:37

[quote="Mish"]Szyfrowane jak w banku, więc bezpieczne. Przesyłanie danych odbywa się bez załączników, jedynie link odbiorca dostaje. No i nie potrzebujesz nic ściągać na komputer, żadnych dodatkowych programów.[/quote]

Czy przy takich linkach masz potwierdzeniem, że odbiorca odebrał i pobrał taki dokument?
mniszka

Postautor: cywilek » 31 mar 2019, 15:38

[quote="mniszka"]
Czy przy takich linkach masz potwierdzeniem, że odbiorca odebrał i pobrał taki dokument?[/quote]

Tak, masz potwierdzenie, że odbiorca pobrał dokument. Warto też wiedzieć, że Chmura Faktur ma możliwość przypominania kontraherntowi o zbliżającym się terminie płatności. Dla mnie to świetne, bo trzyma się wtedy płynność finansową.
cywilek

Postautor: zgadka » 01 maja 2019, 14:41

Hmm czytam o tym programie i widzę że ma wszystko co mozna zrobić z fakturami od wystawienia ich po wysłanie, pilnowanie przelewów i terminów, oraz oczywiscie prowadzenie JPK. Czy jest jakiś minus?
zgadka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wiadomości ze świata finansów