Integrum management opinie

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Re: Integrum management opinie

Postautor: edi » 26 mar 2019, 14:36

Mnie to zawsze mało interesowały takie sprawy. W zasadzie to nawet nie zwracałam uwagi na to kto jest naszym zarządcą dopóki nie popsuła mi się wentylacja w mieszkaniu. W czwartek zgłosiłam usterkę, a już w piątek przyszli panowie i ją naprawili. Także da się z nimi dogadać.
edi

Postautor: ciepło » 01 kwie 2019, 13:09

Integrum to jeden z lepszych zarządców akurat. Raz tylko miałem z nimi problem, ale to i tak nie wpływa na to, że oceniam ich pozytywnie. Dobra firma oceniając za całokształt.
ciepło

Postautor: mirek » 29 kwie 2019, 9:01

O dobrze widzieć takie informacje bo u mnie wkrótce ma się zmieniać zarządca i wygląda na to, że właśnie oni będę teraz u nas. Wiecie może coś dokładniej jak radzą sobie z dużymi osiedlami? Nie ma problemów za czystością? Trochę chciałem się o nich więcej dowiedzieć.
mirek

Postautor: widowiskowy12 » 30 kwie 2019, 9:15

Nie wiem co chcesz wiedzieć dokładnie Mirek, ale muszę cie uspokoić bo nie są złym zarządcą. Jeżeli chodzi o czystość osiedli to u nas naprawdę super. I widać, że dbają też o zieleń. Teraz wiosna to to szczególnie widać
widowiskowy12

Postautor: Gosia » 09 maja 2019, 9:55

[quote="mirek"]O dobrze widzieć takie informacje bo u mnie wkrótce ma się zmieniać zarządca i wygląda na to, że właśnie oni będę teraz u nas. Wiecie może coś dokładniej jak radzą sobie z dużymi osiedlami? Nie ma problemów za czystością? Trochę chciałem się o nich więcej dowiedzieć.[/quote]
Są całkiem nieźli. W każdym razie nie ma z nimi problemów. Jest to zarządca na którym można polegać. Mają całkiem fajną organizację pracy, no i nie są jacyś drodzy.
Gosia

Postautor: jedynka » 17 cze 2019, 10:56

Kiedyś mieszkałam na osiedlu gdzie administrowali IM i też im dobrze szło. Już nie pamiętam jak to było dokładnie, ale kiedyś nawet sama miałam jakiś tam problem i szybko mi pomogli. Pamiętam, wtedy był u nas taki miły pan Stasio. Od razu milej jak człowiek jest dla człowieka człowiekiem. A teraz? Zarządca na obecnym osiedlu to jak dzień dobry powie to już sukces. Masakra, tęsknię za panem Stasiem, pewnie tego nie czyta, ale pozdrawiam go serdecznie :)
jedynka

Postautor: kinga » 11 lip 2019, 8:00

Nie wiem. U nas też jest integrum, dobra firma ogółem. Chociaż w zasadzie poleciłbym ją takim wspólnotom, które zwyczajnie chcą mieć spokój z zarządcą i ogarnięte wszystkie sprawy. Nie znam się na firmach z tej branży to nie wiem też co więcej mogę o nich napisać. Ceno też z tego co słyszałem to taka przeciętna półka, drogimi ich nazwać nie można.
kinga

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wiadomości ze świata finansów