Super Księgi - księgowość we Wrocławiu

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Super Księgi - księgowość we Wrocławiu

Postautor: superksiegi » 24 sty 2015, 1:47

Dzień dobry, chciałabym zachęcić wszystkich, którzy obecnie szukają księgowej i pochodzą z okolic Wrocławia (i nie tylko, posiadamy elektroniczny system dostępu do dokumentów) do zapoznania się z ofertą mojej firmy Super Księgi. Kilka słów o nas: na rynku jesteśmy już od 2003 roku i od tego czasu prowadziliśmy księgowość wielu małych - i większych firm. Kontrole naszej pracy są bez wynikowe, stawiamy na rzetelność i profesjonalizm. Oferujemy nie tylko kompleksową obsługę księgową, ale pomoc w prawnej obsłudze windykacji. Dla naszych klientów prowadzimy również wirtualne biuro.

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Pozdrawiam! :)
superksiegi

Re: Super Księgi - księgowość we Wrocławiu

Postautor: omen80 » 25 sie 2015, 22:08

Długo na rynku to budzi zaufanie jak chodzi o biura rachunkowe
omen80

Postautor: storno » 19 wrz 2015, 21:40

A jak to wygląda ta gwarancja w Super Księgi że zwrócą to co zapłaciliśmy za pierwsze 3 miesiące jak nie będzie sie zadowolonym z ich usług? ciekawe czy ludzie tego nie wykorzystują
storno

Postautor: edzia » 19 paź 2015, 10:57

Cieszę się, że zdecydowałam się na wybór biura rachunkowego do prowadzenia spraw księgowo-kadrowych w mojej firmie. Ja się na tym kompletnie nie znam, a Pani Marta i Pani Katarzyna zajmują się tym profesjonalnie. I mam pewność, że zawsze znajdą dla mnie czas. Mój wybór to biuro rachunkowe Super Księgi (www.superksiegi.pl)
edzia

Postautor: moniajedenaście » 06 gru 2015, 22:09

storno pisze:
> A jak to wygląda ta gwarancja w Super Księgi że zwrócą to co zapłaciliśmy
> za pierwsze 3 miesiące jak nie będzie sie zadowolonym z ich usług? ciekawe
> czy ludzie tego nie wykorzystują
no normalnie, jak nie jestes zadowolona to rezygnujesz z umowy i zwracają ci kasę która im płaciłas
jak w każdej firmie z taką gwarancją zapewne
ale nie każda firma daje takie "gwarancje" , tylko te co sa pewne swojej 100% dobrej pracy
moniajedenaście

Postautor: Mika » 09 gru 2015, 21:02

Nie słyszałam o was nigdy. Ja jestem z Wrocławia, ale bez względu na to gdzie się mieszka Tax Care jest dobrym rozwiązaniem dla księgowości. Mojej firmie to wyszło na dobre.
Mika

Postautor: cxzs » 08 sty 2016, 9:20

Polecam w takim razie Super Księgi - jak wejdziesz na stronę www.superksiegi.pl, to wszystkiego się dowiesz na temat tego biura. Duży plus za to, że praktycznie wszystko załatwia się za pomocą wygodnego panelu.
cxzs

Postautor: martykna » 31 sie 2019, 7:39

Wrocław to i biuro Super Księgi, polecam. Współpraca od 3 lat na jak najlepszym poziomie
martykna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wiadomości ze świata finansów