SuperKsięgi - księgowość dla Ciebie!

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Re: SuperKsięgi - księgowość dla Ciebie!

Postautor: Olaf » 24 sie 2019, 14:56

Minie dużo czasu zanim przekonam się do księgowości zdalnej czy online. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi fizyczne biuro księgowości, tym bardziej że mam jedno bardzo sprawdzone - Abakus ze Świętojańskiej nigdy wcześniej mnie nie zawiódł
Olaf

Postautor: Adela » 28 wrz 2019, 17:58

Oj, ja nie wierzę w takie obietnice. Dla mnie sprawdza się tylko i wyłącznie stacjonarna i zaufana księgowość. Sama mam obsługę firmy ze strony Biura Gdynia i to jest najlepsze biuro jakie znam - znają się na robocie i wiem, że mogę im zaufać pod każdym względem.
Adela

Postautor: karina22 » 14 paź 2019, 21:11

A ja się przekonała i uważam, ze to super sprawa. Przede wszystkim na początek wspomnę, ze korzystam z platformy wfirma.pl a dokładniej z księgowości online. mam tutaj wsparcie księgowych czy ekspertów podatkowych. mam połączenie z magazynem CRM. I wiele wiele innych rzeczy, których nie sposób by tutaj wymienić. Ja jestem bardzo zadowolona.
karina22

Postautor: Olczyk » 18 paź 2019, 18:45

Też mam okazję korzystać z usług ABAKUSA w Gdyni na Świętojańskiej i potwierdzam powyższe opinie. Biuro solidne i terminowe.
Olczyk

Postautor: Kalambur » 18 paź 2019, 18:46

Abakus to swietna firma. Pani Szukała jest wytrawną księgową, a więc podpisuję się ręcami i nogami jak to się mówi pod pozytywnymi opiniami nt. jej firmy :) Wiele razy mogłem na Abakusie polegać.
Kalambur

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wiadomości ze świata finansów