Integrum management opinie

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Re: Integrum management opinie

Postautor: Bego » 29 wrz 2020, 8:06

Firma Integrum Management jako zarządca naszej wspólnoty sprawdza się bardzo dobrze. Wszystkie prace wykonywane są na czas, a pojawiające się czasami problemy rozwiązywane na bieżąco. Stały kontakt z oddelegowanymi z firmy osobami jest bezproblemowy. Widać, że pracownicy firmy dysponują dużą wiedzą i doświadczeniem.
Bego

Postautor: Kura » 02 lis 2020, 7:42

U nas działa Integrum Management i tylko dzięki temu możemy dojść do jakichś konsensusów. Ogarnięci bardzo i potrafią wszystko ustawić tak, żeby był porządek w 100%
Kura

Postautor: Majak » 25 lis 2020, 11:46

No Integrum to akurat zarządca jeden z lepszych, miałem pewien problem to od razu wszystko ogarnęli i pomogli. Zdecydowanie polecam!
Majak

Postautor: Bułgarska 59A POZNAŃ » 02 gru 2020, 5:48

BARDZO SŁABY ZARZĄDCA, BRAK DIALOGU, AROGANCJA I ZAROZUMIAŁOŚĆ !!!!
Dopiero dwa miesiące współpracy i radość z nowego mieszkania jakby przygasła bo ciągle mam świadomość że mnie okradają.
Dziwne opłaty doliczone do czynszu, nieczytelne naliczanie opłat za komórki lokatorskie i miejsca postojowe -komórka niecałe 3m2 a opłata za15m2, miejsce postojowe 11m2 a opłata za 50m2, bardzo wysokie stawki, wyższe niż na Marcelińskiej- sąsiedniej ulicy.
Dyktat i brak dialogu, jak zgłosisz problem to Pani Marta P. od razu straszy sądem.
Bałagan w windach i w hali garażowej pełno różnych przedmiotów na szlakach ewakuacyjnych (rowery , wózki , koła samochodowe, materiały budowlane, kartony...
Brak oświetlenia w windzie od 2 mies, Jak kiedyś w garażu włączył się alarm od spalin to wył przez 4 dni.
Na razie mam wrażenie że chodzi tylko kasę z niemałych opłat a reszta leży.

Przydało by się żeby od czasu do czasu przeczytali na swojej stronie co oferują i wcielili to w życie.
Bułgarska 59A POZNAŃ

Postautor: Adam100NX » 17 gru 2020, 10:19

2 lata mieszkam na osiedlu, na którym oni są zarządcami i naprawdę nie ma żadnych problemów.
Adam100NX

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wiadomości ze świata finansów