Zarządzaj promocją z Picadio – 5 razy P

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane


Zarządzaj promocją z Picadio – 5 razy P

Postautor: Picadio » 05 sty 2015, 11:32

Po pierwsze: promocja

Picadio to narzędzie, dzięki któremu kontrola działań promocyjnych staje się dziecinnie prosta. Do zaplanowania i zadbania o prawidłowy przebieg promocji potrzebujesz jedynie dostępu do intenetu. Inteligentna aplikacja zrobi za Ciebie resztę. Zainteresowany ułatwianiem sobie pracy? Poznaj Picadio!

Planuj

Żeby plan mógł zostać zweryfikowany, musi zostać najpierw stworzony. Do naszego systemu wprowadzasz bazę swoich produktów. Ustawiasz pożądane parametry i cały plan Twojej kampanii promocyjnej. Wszystko znajduje się w jednym miejscu – w „chmurze”, do której masz zawsze dostęp. Wszystkie dane są w niej bezpieczne.

Porównuj

Właściwie porównanie zdjęcia wzorcowego ekspozycji z ekspozycją rzeczywistą towarów wykona się prawie samo. Pracownik w miejscu sprzedaży wykona zdjęcie Twojej „półki”. Wyśle je do Ciebie, a aplikacja Picadio zajmie się resztą – automatycznie sprawdzi zgodność promocji z Twoim planem.

Poszukuj nowych kontaktów

System zarządzania Picadio umożliwia Ci wybór miejsc, w których chcesz eksponować swoje produkty. Szeroka baza punktów handlowych pomoże w dokonaniu najlepszego i dobrze spersonalizowanego pakietu miejsc. W zależności od wybranego abonamentu ich ilość będzie inna. Bez problemu dobierzesz ten, który odpowie na potrzeby Twojej firmy. Wyślij zaproszenie swoim klientom i czekaj na odpowiedź.

Prosto i pewnie

Koordynacja promocji nigdy nie była tak prosta. Picadio zastąpi wielką sieć handlowców, którzy z przyczyn naturalnych nie mogą znajdować się w kilku miejscach jednocześnie. A jeśli, mimo wszystko, będziesz potrzebować pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. W każdej chwili możesz liczyć na naszą pomocną dłoń i wprowadzenie w mechanizmy działania Picadio. Dowiedz się więcej na www.picadio.pl!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Załączniki
Stopka Baner UE Nowy Dobra jakość.jpg
Stopka Baner UE Nowy Dobra jakość.jpg (72.48 KiB) Przeglądany 787 razy
Picadio
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2015, 11:28

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wiadomości ze świata finansów

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «