Inwestowanie w walutę

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Inwestowanie w walutę

Postautor: kelber » 19 lut 2016, 11:59

Czy ktoś z Was być może inwestuje w walutę? Opiszcie mniej więcej jak to wygląda u przede wszystkim - jak na tym wychodzicie.
Czy komuś zdarzyło się tak stracić spor pieniądze?
kelber

Re: Inwestowanie w walutę

Postautor: gemris » 22 lut 2016, 12:01

Handluję walutą przez ekantor.pl - w ostatnich latach nie było żadnego spektakularnego spadku kursu waluty, tak więc jak ktoś miałby stracić?
Dolar, euro czy frank poszły mocno do góry i notowały niezłe wahania. Zatem powinno to wygenerować całkiem sensowne zyski.
gemris

Postautor: gostiks » 23 lut 2016, 11:54

Ok,ale jak to wygląda? Bo np. kurs waluty jest w danym momencie rekordowo dobry. Ile potrzebne jest czasu, aby móc kupić walutę? I w jakim czasie musisz w takiej sytuacji przelać na konto kantoru środki? Czy można rezerwować/blokować środki po kursie z danego momentu?
gostiks

Postautor: gemris » 24 lut 2016, 12:06

Jednego dnia wszystko jest bez większych problemów do załatwienia. Masz też opcje blokady środków - najlepiej po prostu odpal sobie konto i popatrz po możliwościach jakie ono daje, bo generalnie nie ma żadnych problemów z operowaniem tym przez internet i faktycznie zarabianiem całkiem niezłej kaski.
gemris

Postautor: memfis » 25 lut 2016, 12:05

Witam,
tak przy okazji - ile kosztuje mniej więcej utrzymanie konta walutowego?
Chodzi mi bardziej o tematy które wychodzą dopiero podczas użytkowania. Jakieś sugestie?
Coś Was zaskoczyło? Dziwne prowizje?
memfis

Postautor: głodny » 26 lut 2016, 11:16

A co bardziej polecacie - inwestowanie w walutę czy inwestowanie w pożyczki poza bankowe?
Rozważam jedną z tych dwóch opcji i zasadniczo nie wiem na co się zdecydować, a nie chcę się rozdrabniać na kilka opcji, tylko skupić na jednej i w nią zagłebić.
głodny

Postautor: vitec » 26 lut 2016, 11:45

głodny pisze:
> A co bardziej polecacie - inwestowanie w walutę czy inwestowanie w pożyczki
> poza bankowe?
> Rozważam jedną z tych dwóch opcji i zasadniczo nie wiem na co się
> zdecydować, a nie chcę się rozdrabniać na kilka opcji, tylko skupić na
> jednej i w nią zagłebić.

W walutę są duże wahania, ogólnie mój znajomy się w to bawił i jakoś mnie nie zachęcał ;D i nie dlatego że dorobił sie kokosów i wolał to zachować dla siebie xD zajawiłem się na Klub Inwestorów, tam właśnie polega to na inwestowaniu w pożyczki pozabankowe. Fajna sprawa, bo dość jasna no i realny zysk jest.
vitec

Postautor: utlas » 26 lut 2016, 12:04

W Polsce konta walutowe masz w zasadzie całkowicie za darmo, chociaż zależy od banku i tego, jak aktywnie korzystasz z konta.
Ja nie płacę nic, ale jeśli założysz je i będzie sobie tylko stało, to pewnie jakieś opłaty będą naliczane. Tak więc zakładajcie sobie konto walutowe wtedy, gdy faktycznie zamierzacie z niego skorzystać.
utlas

Postautor: ulicafinansowa.pl » 29 lut 2016, 7:07

Na walutach traci 90% inwestorów. Można się szybko wzbogacić i szybko zyskać. Jeżeli nie jesteś świetnym analitykiem i nie masz nerwów ze stali to odradzam
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Postautor: utlas » 18 mar 2016, 0:48

A w jaki sposób? To piszesz raczej o dzieciach, a nie o inwestorach? Na której walucie tak stracili? Euro i dolar tylko zyskały. Frank miał upadek tylko przez jeden dzień, kiedy nagle podskoczył na ponad 5 zł, a później spadł w okolice 4 zł.Nie było możliwości utraty dużych pieniędzy, no chyba że na rublu, ale teraz nawet na nim robi się całkiem dobre interesy. Obserwuj sobie jakie wahania miała waluta w tym okresie.
utlas

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wiadomości ze świata finansów