Inwestowanie w walutę

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Re: Inwestowanie w walutę

Postautor: tomek1155 » 19 lut 2017, 11:24

Moim zdaniem najlepiej jest zainwestować w bitcoin na Polskiej giełdzie BitBay h@ttps://affiliate.bitbay.net/37314 (w linku usuń @) Cena systematycznie rośnie, prognozuje się że, 1 bitcoin będzie wart 10000$
tomek1155

Postautor: Marek_Ter » 11 lut 2018, 7:38

Inwestowanie w waluty to tylko kojarzy mi się Forex ale tutaj to juz trzeba mieć dobrą głowę do inwestowania bo można szybko stracić dość spore fundusze ale jak ktoś lubi ryzyko i dobrze się czuje na takim rynku to można próbować,czemu nie:) Do odważnych świat należy
Marek_Ter

Postautor: hartes » 10 maja 2018, 9:20

Rynek walutowy jest mocno zmienny, ale właśnie dzięki temu można zrobić przyzwoite pieniądze.
Ta zmienność wymaga takiego systemu brokerskiego, który będzie wam ograniczać ryzyko.
W przypadku platformy XTB największe znaczenie miały dla mnie podstawowe parametry.
Szczególnie gwarantowany stop loss, ochrona przed ujemnym saldem - gwarantowane w sensie ograniczające ryzyko.
Dla mnie akurat forex jest dobrym źródłem zarobku, ale poświęcam naprawdę wiele czasu na analitykę.
hartes

Postautor: pomper » 18 maja 2018, 6:25

Umiejętny wybór brokera jest bardzo ważny, więc optymalnie przystępować do tego mając chociaż podstawową wiedzę.
Droga na forexie jest wyboista. Pierwszym krokiem powinna być wersja demo. Działałem tam na XTB przez kilka miesięcy.
Kolejna kwestia to wykorzystywanie możliwości, jakie daje kontakt z opiekunem.
On podpowiada, powinien trochę ogólnie doradzać - ma za sobą setki takich gości jak wy.
A już kluczowe jest zrozumienie takich pojęć jak gwarantowany stop loss. Musicie to wiedzieć.
pomper

Postautor: kicik » 18 maja 2018, 9:44

Z tego co kojarzę to chyba na Cinkciarzu jest taka możliwość konta demo, ale nie wiem czy to dotyczy inwestycji w walutę czy czegoś innego.
Awatar użytkownika
kicik

Postautor: mozajka » 06 cze 2018, 8:43

Na Cinkciarzu jest tylko aplikacja na telefon do obserwowania kursów krypto waluty. Ale z tego co czytałam na jakiś portalu to Cinkciarz jest serwisem finansowym od niedawna i ma dużo nowości w ofercie prócz walut. Ostatnio dużo osób chwali sobie Brokera Forex który pojawił się na tym serwisie. Może warto się tym bliżej zainteresować?
mozajka

Postautor: benkos » 29 sie 2018, 8:48

XTB - ten kierunek.
Musisz mieć system, który zapewni wszystkie możliwości. Idąc dalej - musicie mieć również wszystkie niezbędne narzędzia.
Jeśli je wykorzystacie, to wszystko będzie OK. Oni zapewniają szkolenia i nie tylko, tak więc sztuką jest po prostu odpowiednie wykorzystanie możliwości.
Bo potencjał inwestycyjny widać jest tutaj ogromny.
benkos

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wiadomości ze świata finansów