Strona 1 z 1

Pożyczka na święta wielkanocne

Post: 27 mar 2017, 12:27
autor: kosmir
U kogo mogę liczyć na otrzymanie w ciągu 2 tygodni pożyczki w kwocie 4 tysięcy?
Z tym, że podstawą jest dla mnie długi okres spłaty pożyczki.
Gdzie mam na coś takiego szanse?

Re: Pożyczka na święta wielkanocne

Post: 28 mar 2017, 10:10
autor: tadekr
Tzn. chcesz w tym czasie dostać pieniądze, a nie w takim czasie je zwrócić?
Idź do Mikro Rata. Do 10 tysięcy dają, max okres na spłatę to było około 2 lat.
O podobne warunki raczej ciężko - najczęściej pierwsza pożyczka to niewielka kwota.

Re: Pożyczka na święta wielkanocne

Post: 29 mar 2017, 9:46
autor: kosmir
Jeśli potwierdzi się to, co piszą w kalkulatorze to spoko, bo rata wyszła mocno racjonalna - nawet przy maksymalnym okresie spłaty, ale my oczywiście chcemy to oddać zdecydowanie szybciej. Puszczę wniosek, to zobaczymy jaka będzie odpowiedź.

Re: Pożyczka na święta wielkanocne

Post: 30 mar 2017, 10:36
autor: pawel toszek
Kiedy na początku marca braliśmy pożyczkę w Mikro rata to nikt nie miał zbliżonej oferty. Nawet pomijam już okres 2 lat na spłatę. Po prostu porównajcie sobie wysokość rat, RRSO, ewemtualne haki. Tutaj ich nie ma, a jednak w przypadku wielu ofert można naprawdę kiepsko trafić.

Re: Pożyczka na święta wielkanocne

Post: 31 mar 2017, 10:12
autor: taders
Są oferty, w których faktycznie można dostać podobne pieniądze na taki czas, ale nigdzie nie widzieliśmy nawet zbliżonego RRSO. Wszędzie oprocentowanie będzie wyższe, całkowite koszty również, tak więc możecie sobie porównywać różne oferty, ale nie nastawiajcie się na lepsze warunki.

Re: Pożyczka na święta wielkanocne

Post: 20 kwie 2017, 9:28
autor: rasektros
Jeśli Mikro Rata faktycznie wam przyzna kredyt na takich warunkach, jakie są opisane w tej ofercie, to naprawdę nie ma specjalnie się nad czym zastanawiać. To jest koszt zbliżony do niektórych banków, a w bankach sam negatywny BIK sprawia, że już wysiadacie z tematu. No i kwota. Też nieśle pojechali - w innych firmach też można dostać pożyczkę na podobnych warunkach?

Re: Pożyczka na święta wielkanocne

Post: 11 paź 2017, 5:05
autor: natali
W raiffeisen możesz otrzymać kredyt w wysokości 4 tys pln, który ma zerowe oprocentowanie. Koszt kredytu to jednie 2,99%prowizji a czas spłaty do 24 miesięcy. A czy ją przeznacysz na zająca czy na święcona jaja to już nie banku sprawa.

Re: Pożyczka na święta wielkanocne

Post: 30 sty 2018, 3:50
autor: wedrowca
Jeśli chodzi o pożyczki do 3tyś złotych to bardzo dobrą ofertę ma LatwyKredyt. Korzystałem z niego w kryzysowych sytuacjach i nic mnie nie zaskoczyło.

Re: Pożyczka na święta wielkanocne

Post: 15 lut 2018, 9:49
autor: Kamelio98
Wiem z doświadczenia znajomych, że takie pożyczki sprawiają wiele kłopotów. Stanowczo je odradzam!

Pierwsza pożyczka w Vivus jest za darmo

Post: 21 sie 2018, 9:57
autor: Prezik
Zaraz będzie boom na pożyczki ale na święta Bożego Narodzenia. To tak następuje w okolicach końca listopada do końca grudnia, bo jeszcze Sylwester. Ja tego osobiście nie rozumiem, bo to nie są istotne rzeczy. Jak brać pożyczkę to na istotne rzeczy, a nie na święta

Kamelio98 pisze:Wiem z doświadczenia znajomych, że takie pożyczki sprawiają wiele kłopotów. Stanowczo je odradzam!


Nie koniecznie, jak się korzysta z głową z pożyczek. Na przykład ta pierwsza pożyczka w Vivus jest darmowa i ogólnie tej pożyczce w Vivus są dobre opinie http://www.eit-centrum.waw.pl/vivus-pozyczka-opinie/ Vivus i inne firmy oferujące pożyczki to jednak nie są instytucje charytatywne, jak się bierze taką pożyczkę w Vivus poza promocją to kosztuje bardzo dużo. Tak samo jak się nie spłaci w terminie, ale jak ktoś wie co robi to pierwsza pożyczka w Vivus jest autentycznie darmowa.