Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Postautor: BravadoG » 08 wrz 2017, 1:27

Jak dla mnie kredyt SmartPlan w Toyota Banku jest super. Niskie koszty, wszystko wytłumaczą i dopasują pod klienta no i na stronie można dużo już sprawdzić.
BravadoG

Postautor: Emi » 08 lut 2018, 9:35

BravadoG pisze:Jak dla mnie kredyt SmartPlan w Toyota Banku jest super. Niskie koszty, wszystko wytłumaczą i dopasują pod klienta no i na stronie można dużo już sprawdzić.

Właśnie sporo słyszałem nat. Toyota Banku i jego kredytach na samochód. Obecnie się dopiero rozglądam, ale coraz bardziej się skłaniam ku tej ofercie :)
Emi

Postautor: nikkii » 08 lut 2018, 11:58

Ja szukając kredytu samochodowego korzystałam z różnych porównywarek, żeby znaleźć w miarę najlepszą opcję. Dobre porównania ma Comperia.pl :)
nikkii

Postautor: Kamis » 28 kwie 2018, 15:45

No ostatnio njest spory rozgłose o Toyota Banku i ich ofertach czyt. kredyty samochodowe. Coraz bardziej przekonuje się do tego banku, przede wszystkim bank traktuje swoich klientów z należytym szacunkiem i nie leci w kulki ^^
Kamis

Postautor: Benny » 23 maja 2018, 16:46

Banki mają różne promocje, raz jeden może być tańszy a raz drugi. Jak szukałem dla siebie auta to wziąłem kredyt przez Galerię Finansową w Warszawie, która porównuje kilkanaście banków i wyszedł mi uczciwy procent.
Benny

Postautor: borbei » 03 cze 2018, 15:23

To zależy czego oczekujesz, osobiście mogę Ci polecić Toyota Bank, ja sprawdzałem tam kredyt samochodowy dla firm i jestem bardzo zadowolony z warunków, które zaoferowali. Niska rata, atrakcyjna wpłata własna - nie ma na co narzekać ;-)
borbei

Postautor: kratka » 05 cze 2018, 12:20

Dużo zależy od tego czego oczekujesz i jaką kwotę masz na myśli . Posiadają ciekawą ofertę kredytu na samochód . Oferują wysokie kwoty kredytowania bo nawet do 150 tyś , niskie oprocentowanie oraz mało formalności.
kratka

Postautor: zdetka » 14 cze 2018, 12:32

Doskonale wiem, że wybór odpowiedniego kredytu, to nie lada wyzwanie. Sama, jakiś czas temu, miałam tym spory problem. Przejrzałam różne porównywarki, czytałam opinie klientów. Opcji było naprawdę sporo, ale ostatecznie zdecydowałam się na ofertę i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Jestem już w połowie spłaty zobowiązań finansowych, wszystko jest ok.
zdetka

Poprzednia