Leasing - poradźcie co wybrać

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Leasing - poradźcie co wybrać

Postautor: Tomek B. » 15 cze 2018, 11:58

Ja wziąłem w leasing Volkswagena, jakieś pół roku temu. Nie korzystałem z brokerów ani banków, udałem się prosto do salonu i wszystko udało się załatwić bez problemu. Ja jakoś tak wolę osobiście, bez pośredników.
Tomek B.

Postautor: Katia » 21 sie 2018, 12:01

Mój znajomy zdecydowałam się na leasing w Bawaria Motors BMW, wiadomo, samochód jest jego narzędziem pracy, więc musiał postawić na dobrą markę i samochód, którym będzie mógł jeździć na co dzień (a robi naprawdę sporo kilometrów). Jest bardzo zadowolony, wszystko poszło sprawnie, szybko i bez jakichkolwiek problemów.
Katia

Postautor: Wojtek P. » 25 mar 2019, 19:52

Osobiście korzystałem z oferty firmy SMART leasing Włodzimierz Olek. Posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w doradztwie dotyczącym leasingu pojazdów Jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam!
Wojtek P.

Postautor: Franek74 » 28 mar 2019, 11:52

Ja trafiłem do firmy Ekspert-leasing-kredyt. Oferują fachowe doradztwo w zakresie finansowania w leasingu. Dowiedziałem się u nich na czym to polega, i pomogli mi załatwić kredyt na bardzo korzystnych.
Franek74

Postautor: Marian » 31 mar 2019, 8:31

Ja mam passata ale dobrali mi goście w SmartLeasing bo ja w zasadzie nie wiedziałem jakie auto bedzie najlepsze n potrzeby mojej firmy. Najlepsze jest to ze bez formalnosci uff!
Marian

Postautor: kacper ś » 16 kwie 2019, 17:04

najlepszy wybór to leasing-experts , nr 503 303 374 , szybko , bezpiecznie , uczciwie i komfortowo , warto wspomnieć , że trafiliście tam przez moją opinie.
w razie pytań najlepiej tam dzwonić.
kacper ś

Postautor: Kodek » 01 lip 2019, 15:50

ja sobie całkiem niedawno uświadomiłem, ze leasing może być nie tylko na samochód. Jestem użytkownikiem programu cad 3d i na jego stronie wpadł mi w ręce artykuł: ironcad.pl/leasing-czy-to-sie-oplaca/ - muszę o tym pamiętać w przyszłości.
Kodek

Postautor: iridium » 04 lip 2019, 19:29

Zależy czego dokładnie oczekujesz, ale z doświadczenia mogę polecić Toyota Bank - bardzo dobrze pomyślany leasing samochodowy, który nie obciąża portfela i pozwala na naprawdę sensowne zakupy.
iridium

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W którym banku wziąć kredyt samochodowy