Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Postautor: azalla » 01 paź 2018, 19:19

Bo oferują nawet do 150 tyś i okres kredytowania nawet do 120 miesięcy. Do tego niskie oprocentowanie, mało formalności i szybką decyzję . Do tego duży plus za podejście do klienta oraz wielu zadowolonych klientów.
azalla

Postautor: nikkii » 02 paź 2018, 12:00

My z mężem braliśmy jakiś czas temu kredyt na samochód i w decyzji bardzo pomogły nam rankingi i porównywarki. Ostatecznie najlepszą ofertę znaleźliśmy na comperia.pl/kredyty_samochodowe jeszcze przy pomocy ich doradcy :) Szczerze polecam, może komuś się przyda i pomoże w decyzji.
nikkii

Postautor: possessed » 07 paź 2018, 15:44

Dla mnie jest to Toyota Bank, bardzo fajne warunki oferuje zarówno kredytowe jak i leasingowe. Do tego dochodzi fakt, że same auta są naprawdę ekstra, to raz, a dwa, że opłata paliwowa, która nas zaczęła ostatnio męczyć, może zostać fajnie zneutralizowana przez ich program Tankuj Korzyści, który gwarantuje zwroty za paliwo i to nawet kilkaset zł.
possessed

Postautor: filipinka89 » 22 paź 2018, 8:54

Jest wiele ciekawych miejsc do wzięcia kredytów. Ja jestem za kredyt123. Tam zawsze na warunkach bardzo dobrych można zaciągnąć kredyt na różne kwoty i na różny okres spłaty, dogodny dla naszych finansów. Doradztwo na wysokim poziomie. Zawsze można zapytać i dowiedzieć się o warunkach takiego kredytu, bo za to nie płacimy.
filipinka89

Postautor: trombek » 04 lis 2018, 14:21

Hmm najlepszy chyba jest w Toyota Bank, nawet wygrywał nagrody. Do tego oferują dodatkowe bonusy u dealera przy finansowaniu - choćby wymiana opon, zawsze przyjemny bonusik :-)
trombek

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W którym banku wziąć kredyt samochodowy