Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Postautor: azalla » 01 paź 2018, 19:19

Bo oferują nawet do 150 tyś i okres kredytowania nawet do 120 miesięcy. Do tego niskie oprocentowanie, mało formalności i szybką decyzję . Do tego duży plus za podejście do klienta oraz wielu zadowolonych klientów.
azalla

Postautor: nikkii » 02 paź 2018, 12:00

My z mężem braliśmy jakiś czas temu kredyt na samochód i w decyzji bardzo pomogły nam rankingi i porównywarki. Ostatecznie najlepszą ofertę znaleźliśmy na comperia.pl/kredyty_samochodowe jeszcze przy pomocy ich doradcy :) Szczerze polecam, może komuś się przyda i pomoże w decyzji.
nikkii

Postautor: possessed » 07 paź 2018, 15:44

Dla mnie jest to Toyota Bank, bardzo fajne warunki oferuje zarówno kredytowe jak i leasingowe. Do tego dochodzi fakt, że same auta są naprawdę ekstra, to raz, a dwa, że opłata paliwowa, która nas zaczęła ostatnio męczyć, może zostać fajnie zneutralizowana przez ich program Tankuj Korzyści, który gwarantuje zwroty za paliwo i to nawet kilkaset zł.
possessed

Postautor: filipinka89 » 22 paź 2018, 8:54

Jest wiele ciekawych miejsc do wzięcia kredytów. Ja jestem za kredyt123. Tam zawsze na warunkach bardzo dobrych można zaciągnąć kredyt na różne kwoty i na różny okres spłaty, dogodny dla naszych finansów. Doradztwo na wysokim poziomie. Zawsze można zapytać i dowiedzieć się o warunkach takiego kredytu, bo za to nie płacimy.
filipinka89

Postautor: trombek » 04 lis 2018, 14:21

Hmm najlepszy chyba jest w Toyota Bank, nawet wygrywał nagrody. Do tego oferują dodatkowe bonusy u dealera przy finansowaniu - choćby wymiana opon, zawsze przyjemny bonusik :-)
trombek

Postautor: ciszon » 29 sty 2019, 19:02

Zależy jaką furę sobie wymarzyłeś. Jeden zadowoli się 10tys a drugiemu i 100 będzie mało. Jeśli styknie ci pierwsza opcja, to polecam kredyt gotówkowy bez odsetek w banku Raiffeisen. Zapłacisz tylko prowizję którą bank nalicza od ilości rat w których spłacisz zadłużenie.
ciszon

Postautor: miki789 » 17 maja 2019, 7:27

Wszystko o bieżącej ofercie kredytowej masz na finanse.rankomat.pl/kredyty. Masz tu porównanie ofert i bankowych i pozabankowych. Duże zbiorcze zestawienie, nie ma szans żeby pominąć jakiś kredyt. Sumiennie przygotowany ranking, każdy kredyt jest porządnie opisany, wiadomo jakie są koszty, jak wygląda spłata i oprocentowanie.
miki789

Postautor: CosplayGrill » 08 cze 2019, 1:22

Moim zdaniem Toyota Bank ma najbardziej ciekawa oferty i szeroką ich paletę. Przy tym bardzo mnie ciekawi kredyt balonowy w którym masz b. niskie raty miesięczne, jednakże ostatnią ratę płacisz w wysokim % nawet do 50%. Trochę ryzykowne się to wydaje, jednakże możesz pobrać kredyt fnansowę na spłatę tej raty balonowej co trochę uspokaja. Toyotabank.pl/poradnik-finansowy/toyota-bank-czym-jest-kredyt-balonowy-kredyt-smartplan/
CosplayGrill

Postautor: Kali » 09 mar 2020, 7:54

W sumie spoko są te oferty, choć ja ze swojego doświadczenia wiem, że niewiele rożnią się te oferty między bankami. Najważniejszy jest wybór marki oraz oczywiście jak najniższego oprocentowania, czy benefitów. Ja uważam, że najlepszy bank kierowcy to Toyota bank, gdyż specjalnie wyspecjalizowani pod ogromną gamę kredytów samochodowych, w tym oczywiście leasing
Kali

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W którym banku wziąć kredyt samochodowy