Gdzie najtańszy kredyt samochodowy

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Gdzie najtańszy kredyt samochodowy

Postautor: kodaron » 31 sie 2017, 9:45

Wszystko co oczywiste... Potwierdzenie prowadzenia działalności, KPiR, dokumenty właściciela.
Info na temat auta. W zasadzie klasyka przy załatwianiu takiego finansowania.
kodaron

Postautor: ladypank » 04 wrz 2017, 11:00

Nie wiem czy najtańszy, ale na pewno bardzo korzystny kredyt samochodowy oferuje Raiffeisen Polbank. Długi okres kredytowania, możliwość finansowania też używanych samochodów. No i wysoka kwota, nawet 500 000 zł, to naprawdę duża kwota i zdecydowaną większość samochodów, tak osobowych jak i dostawczych, można mieć. Albo nawet i pół floty takich samochodów.
ladypank

Postautor: trombek » 19 wrz 2017, 14:11

Ja mogę polecić jeszcze kredyt samochodowy w Toyota Banku, popularny teraz SmartPlan ma dużo korzystniejsze warunki w trakcie korzystania, rata jest dużo mniejsza niż standardowo, pozwala to większej liczbie klientów korzystać z kredytu i leasingu. Dodatkowo bonusem dla Toyoty jest fakt, że te samochody praktycznie nie tracą na wartości, więc jak zachowasz samochód to jeszcze będziesz mógł sprzedać za niemałe pieniądze.
trombek

Postautor: grześ » 27 gru 2017, 10:13

Sam musisz skalkulować co się najlepiej opłaca. My wzieliśmy kredyt na zakup środka transportu w raiffeisen. Kupiliśmy 2 latka bo takie bank też finansuje. Bus śmiga aż miło i jeszcze kilka lat będzie służył.
grześ

Postautor: maniek02 » 04 sty 2018, 16:27

Jak nie masz czasu albo chęci po bankach latać to może popytaj u pośrednika. Mnie kredyt na samochód na całkiem niezłych warunkach galeria finansowa z Warszawy załatwiła. Mieli kilkanaście różnych ofert do wyboru, a tylko raz dokumenty przynosiłem. Oprocentowanie do zniesienia, żadnych ukrytych kosztów.
maniek02

Postautor: trombek » 24 kwie 2018, 0:58

Bardzo dobry kredyt, szczególnie teraz, oferuje toyota bank. Sprawdź sobie kredyt samochodowy kalkulator, żeby sprawdzić jakie są rzeczywiste koszty. Zaskoczy Cię jak mało może kosztować nowy samochód.
trombek

Postautor: Mallorca » 24 kwie 2018, 15:59

Kiedyś dobrą ofertę na samochód dorwałem w DB, ale teraz nie jestem na tyle dobrze zorientowany, żeby powiedzieć coś na 100%. Zajrzyj sobie na deutschebank.pl/ i doczytaj jakie są warunki. Myślę, ze dużo się nie zmieniło :)
Mallorca

Postautor: Grzegorz » 15 cze 2018, 8:20

Swego czasu sam szukałem idealnego kredytu samochodowego dla siebie (natomiast udało mi się unikąć wzięcia tego kredytu). Przejrzałem oferty banków, firm pozabankowych. Byłem także na kilku spotkaniach z doradcami. Wybór nie jest tak prosty, jakby mogło się wydawać. Im więcej jest ofert tym cięzej jest się zdecydować. Gdybym miał jednak skorzytać z takiego kredytu.
Grzegorz

Postautor: kolejk » 28 lip 2018, 9:55

Chyba tak Samo koleżanką u góry bez zbędnych formalności wybrałabym kredyt 123, sama również rozglądałam się za prze różnymi ofertami i wszędzie raty jakiej kwoty odsetek straszyły na kilometr.
kolejk

Postautor: nikkii » 03 sie 2018, 10:22

Ja ostatnio brałam kredyt na samochód i bardzo mi w tym pomogła stronka comperia.pl/kredyty_samochodowe Mają aktualne oferty, można też łatwo porównać kredyty na interesującą nas kwotę, jednym słowem polecam :)
nikkii

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W którym banku wziąć kredyt samochodowy