Mieszkanie dla młodych-założenia

Wszystko o kredytach na mieszkanie lub dom.
Linki sponsorowane


Mieszkanie dla młodych-założenia

Postautor: polonis » 14 sty 2013, 17:30

Ostatnio Minister Sławomir Nowak ogłosił przewidywany termin wprowadzenia w życie nowego programu dopłat do mieszkań. Będzie to program „Mieszkanie dla młodych” i prawdopodobnie pojawi się w ofertach banków w połowie 2013 roku-najpóźniej na początku 2014 roku. Zasady tego programu różnią się trochę od Rodziny na Swoim:
- dopłaty będzie można otrzymać wyłącznie do mieszkań z rynku pierwotnego
- nie można otrzymać dopłat do domów
- dopłata ma charakter jednorazowy
- kredytobiorca otrzyma 10 procent zobowiązania kredytowego(gdy kredytobiorcy mają potomka to dopłata zwiększa się o 5 punktów procentowych)
- wymagany wiek wnioskodawcy, maksymalna powierzchnia mieszkania oraz stan cywilny są takie same jak w Rodzinie na Swoim
polonis
 

Wysokość dopłat w programie Mieszkanie dla Młodych

Postautor: nelly » 14 sty 2013, 17:44

Maksymalna wielkość dopłat w programie Mieszkanie dla młodych może wynieść nawet 20 procent. Standardowo kredytobiorca otrzyma 10 procent. Kiedy dana rodzina ma dziecko to otrzyma 15 procent jednorazowej dopłaty(liczonej od kredytu). Kiedy w ciągu 5 lat od zaciągnięcia kredytu w rodzinie pojawi się kolejne dziecko to dopłata w sumie wyniesie 20 procent.
nelly
 

Mieszkanie dla młodych-kto może otrzymać dopłatę

Postautor: michaś » 31 sty 2015, 9:53

Jednym z podstawowych założeń rządowego programu Mieszkanie dla Młodych jest maksymalny wiek kredytobiorcy-wnioskodawca może mieć maksymalnie 35 lat. Kolejnym podstawowym założeniem jest to aby mieszkanie pochodziło z rynku wtórnego. Powierzchnia mieszkania nie może przekroczyć 75 metrów kwadratowych.
michaś
 

Re: Mieszkanie dla młodych-założenia

Postautor: bozena96 » 18 mar 2016, 2:38

Interesuję mnie developer GrupoLar a ścislej mówiąc http://www.grojecka216.com/ lokale na Grójeckiej zależy mi dobrym kredycie gdzie wziąść najtanszy?
bozena96
 
Posty: 52
Rejestracja: 19 sty 2016, 12:08

Re: Mieszkanie dla młodych-założenia

Postautor: dobroczynna » 16 lis 2016, 5:35

My zanim wybraliśmy miejsce w którym chcemy mieszkać to obejrzeliśy duzo mieszkan zrobiliśmy dużo analiz. Koniec konców wybraliśmy się do dewelopera, przedstawilismuy nasze oczekiwania, on pokazał nam swoje możliwści,. Wybralisy mieszkanie u admadevelopment.pl. Byliśmy zadowoleni od podpisania umowy az do dobioru kluczy.
dobroczynna
 

Re: Mieszkanie dla młodych-założenia

Postautor: Darias » 02 lut 2018, 20:49

My też zdecydowaliśmy się na mieszkanie od developera. Spodobały nam się warunki, cena odpowiadała bo mieszkanie pod Warszawą, zatem cenowo lepiej niż w Warszawie którą to najpierw braliśmy pod uwagę. Mieszkanie jest na osiedlu Pszczelin w Brwinowie, ta lokalizacja ma dużo plusów poza kwestią finansową, przede wszystkim ciszę i zieleń i czystsze powietrze, mieszkania sa dobrze zaprojektowane, funkcjonalne, osiedle ma swój park i staw.
Darias
 
Posty: 124
Rejestracja: 04 lut 2016, 15:03

Re: Mieszkanie dla młodych-założenia

Postautor: amazonka » 28 kwie 2018, 19:48

To już koniec programu. Ciekawi mnie, czy za 10 lat z osobami z MdM nie będzie tego samego, co z frankowiczami.
amazonka
 
Posty: 21
Rejestracja: 16 paź 2014, 17:31


  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak bank ma najlepszy kredyt hipoteczny

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «