Gdzie najlepiej wziać kredyt gotówkowy

Wszystko o kredytach na mieszkanie lub dom.
Linki sponsorowane

Gdzie najlepiej wziać kredyt gotówkowy

Postautor: Malwina4554 » 07 lip 2014, 18:35

Gdzie teraz warto się wybrać po kredyt gotówkowy? Który bank ma najlepszą ofertę?
Malwina4554

Re: Kredyt gotówkowy

Postautor: Janko » 09 lip 2014, 16:57

Malwina4554 pisze:
> Gdzie teraz warto się wybrać po kredyt gotówkowy? Który bank ma najlepszą
> ofertę?

Spróbuj może u dorady finansowego, np. Open Finance. U nich masz w jednym miejscu oferty prawie wszystkich banków.
Janko

Postautor: Malwina4554 » 14 lip 2014, 20:12

A ile takie doradztwo kosztuje? Dużo się płaci?
Malwina4554

Postautor: nesterka » 17 lip 2014, 12:17

Moim zdaniem nie ma sensu na razie płacić za doradztwo ponieważ sam kredyt gotówkowy nie jest taki tani. Sama ostatnio brałam taki kredyt (niestety ale zmusiła mnie trochę sytuacja w domu) i widziałam,ze niektóre banki mają bardzo różne oprocentowania. Dosłownie rozpiętość od 7 do 30 % w skali roku. O chwilówkach nawet nie myśl ponieważ to samobójstwo a chyba nie chcesz totalnie się zapultać w długach.
Warto jest poszukać informacji w tym temacie:
http://www.forum-kredytowe.pl/f127/najlepszy-kredyt-gotowkowy-jaki-bank-wybrac-57569.html
Ludzie na forum wymieniają się informacjami o tym jaki kredyt gotówkowy jest najlepszy i czy w ostatnim czasie nie pojawiły się interesujące propozycje kredytowe.
nesterka

Postautor: Janko » 17 lip 2014, 15:56

Malwina4554 doradztwo w Open Finance jest darmowe - nic się nie płaci.
Janko

Postautor: tomkill411 » 18 lip 2014, 11:10

Weź zastanów się nad opcją Millennium i Boś bank
Tylko nie bierz żadnego kredytu z ubezpieczeniem bo są one tylko po to żeby zarobił na nich bank. Przeważnie opcja z prowizją bez ubezpieczenia najlepiej się opłaca.
Jak chcesz to mogę Ci poszukać takiego kredytu ale musisz mi więcej informacji napisać na maila doradca411@gmail.com
Napisz mi jakiej wysokości chcesz kredyt
Czy pracujesz na umowę o pracę czy masz może działalność lub umowy zlecenie
Średnie zarobki z ostatnich 3/6 miesięcy
Zobowiązania
Ilość osób w gospodarstwie domowym
Okres kredytowania przy gotówkach najdłuższy to 10 lat
tomkill411

Postautor: apollo » 18 lip 2014, 11:22

Np. Górnośląskie Towarzystwo Finansowe daje dobre kredyty - po prostu wniosek złożony u nich dał nam środki. Tymczasem szukałam po bankach osobiście i żaden bank nie zaliczył nam zdolności. Lepiej po prostu kierować wnioski tam, gdzie jest szansa na kasę.
apollo

Postautor: Piotr Szymański » 20 lip 2014, 10:06

apollo pisze:
> Np. Górnośląskie Towarzystwo Finansowe daje dobre kredyty - po prostu
> wniosek złożony u nich dał nam środki. Tymczasem szukałam po bankach
> osobiście i żaden bank nie zaliczył nam zdolności. Lepiej po prostu
> kierować wnioski tam, gdzie jest szansa na kasę.

Święte słowa. Sęk w tym, żeby wiedzieć, gdzie jest największa szansa na otrzymanie kredytu na najkorzystniejszych warunkach. Ale w tym to już Państwo wiecie - pomoże doradca finansowy Open Finance.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Piotr Szymański

Postautor: Fin » 20 lip 2014, 17:57

Można się wybrać do doradcy któremu nie trzeba płacić, otrzymuje on wynagrodzenie od banku po podpisaniu umowy, a kredyt klienta kosztuje tyle samo co bezpośrednio w banku. Ważne aby był to dobry doradca, posiadający w swojej ofercie możliwie największą liczbę ofert różnych banków.
Fin

Postautor: apollo » 23 lip 2014, 11:33

Dlatego wskazuję Górnośląskie Towarzystwo Finansowe bo właśnie od nich dostaliśmy kasę, tj. oni nam ją załatwili. Ogólnie z kredytami gotówkowymi nie jest łatwo. Wymagania są coraz większe, ale znam przypadki gdzie udało się dostać pożyczkę nawet mając negatywny BIK, ale wiadomo - to kwestia sytuacji konkretnej osoby.
apollo

Następna