Gdzie znajdę najtańszy kredyt hipoteczny na rok 2015

Wszystko o kredytach na mieszkanie lub dom.
Linki sponsorowane

Re: Gdzie znajdę najtańszy kredyt hipoteczny na rok 2015

Postautor: Roberto1 » 24 kwie 2015, 13:03

Damtararam pisze:
> Oj nie da się tak o doradzić. To zależy od wielu rzeczy...
> Mi np. jak dobierali kredyt w home broker to ustalali najpierw zdolność
> kredytową, stan majątkowy (wszystko było ok jak u Ciebie) ale też musiałam
> się zadekrarować czy wolę dać większy wkład własny i mniej rat, albo więcej
> rat na więcej lat ale mniejszych, albo np. jak ktoś ma mały wkład własny to
> też jest inaczej.
>
> Najlepiej chyba zerknąć na jakieś rankingi? Może teraz jest jakieś
> podsumowanie roku i gdzie najlepiej? Zamiast na forum odezwij się do kogoś,
> kto sie na tym zna :)

A skąd wiesz, że ten kto się zna nie będzie chciał ciebie oszukać ? Tak jest zawsze, jak się kontaktujesz z agentem. Najlepiej znaleźć takiego który dzieli się na początku sowią wiedzą, a dopiero potem chce coś sprzedać. Bo wtedy mamy przynajmniej gwarancję tego, że agent jest dobrze do nas nastawiony.
Zawsze możesz też sprawdzić kilka fajnych opisów na portalach finansowych. To już zależy od twoich umiejętności interpretacji danych. Jak nic nie potrafisz i się nie znasz to możesz się poświęcić w lekturze w której masz porównanie wszystkich możliwych kredytów. Zawsze możesz skorzystać także z porównywarki która poda tobie kilka możliwości. Ciężko jest dobrać dobrą bo są niektóre oparte na systemie prowizyjnym i mają po protu dobrane oferty tak aby zarobić.
Ale koleżanka korzystała z rankomatu i dostała świetny kredyt z bardzo małym oprocentowaniem.
Tak jak piszę wszystko zależy od tego jakie masz podejście.
Roberto1

Postautor: kaborek » 27 maja 2015, 11:59

Przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe u nas wszystko szło. Uważam, że przez doradcę jest łatwiej, bo oni sami szukają ofert. Samodzielnie nie jesteście w stanie tego porównać, bo niby jak? Zwyczajnie jest tego zdecydowanie za dużo.
kaborek

Postautor: Trovi » 28 maja 2015, 8:57

Hipoteczny wziąłem w marcu w pko bp, bo mieli najlepszą ofertę w tym czasie. Trzeba sprawdzić jak jest teraz .
Trovi

Postautor: kangiel » 29 cze 2015, 8:33

kaborek pisze:
> Przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe u nas wszystko szło. Uważam, że
> przez doradcę jest łatwiej, bo oni sami szukają ofert. Samodzielnie nie
> jesteście w stanie tego porównać, bo niby jak? Zwyczajnie jest tego
> zdecydowanie za dużo.

Polecam. Bardzo duża baza, a przede wszystkim racjonalne, dokładne porównanie tych ofert. Wiele dokładnych informacji, wskazanie korzystniejszych ofert, jasne pokazanie kosztów w poszczególnych przypadkach. Sami tego w żaden sposób nie zrobicie.
kangiel

Postautor: Troszki » 02 sie 2015, 6:55

Sprawa najlepszego kredytu wydaje mi sie, że się zmienia co jakiś czas, ja w marcu wziąłem w pko bp, bo mieli moim zdaniem najlepszą ofertę.
Troszki

Postautor: rudzia12 » 05 sie 2015, 11:25

Najlepiej skorzystać z doradcy. To wygodna opcja wszystko załatwiają za Ciebie. Ja na początku roku brałam kredyt hipoteczny i z czystym sercem mogę polecić Kancelarie Fides. Fachowa obsługa, nie było żadnych problemów. Wybrali dla mnie najlepszą ofertę.
rudzia12

Postautor: anonim38 » 19 lis 2015, 9:29

mBank ma czasem dobre oferty, ale to zależy od Twojej zdolności, najlepiej zadzwonić i się zapytać, mbank.pl/o-nas/kontakt/oferta-indywidualna/
anonim38

Postautor: alenak » 26 kwie 2016, 10:03

ja szukalam niedawno przez doradcde kredytowego dobrego kredytu. zglosilam sie do Nowodworski Estates, przedstawili mi najlepsze oferty, dobrane pod to ile zarabiam, tak zeby placenie rat mnie nie zniszczylo. Poradzili, pomogli wypelnic dokumenty i juz sie pomalu wprowadzam do nowego mieszkania. Jakos szybko to w sumie poszlo :)
alenak

Postautor: brodacz » 19 maja 2016, 9:51

Moim zdaniem korzystanie z usług specjalnych biur kredytowych i innych kancelarii to jest zbędny przerost formy nad treścią, biorąc pod uwagę ogrom informacji jakie są w internecie bez problemu wybierzemy najlepszy kredyt za pomocą google, obojętnie czy będziemy wchodzić na strony banków po kolei czy użyjemy jakiejś porównywarki finansowej - ale tak jest chyba szybciej. A więc przykładowo wchodzimy na stronę totalmoney.pl/kredyty_hipoteczne . Tam wybieramy kwotę kredytu, okres kredytowania, wartość nieruchomości i zostanie nam pokazane gdzie najlepiej wziąć taki kredyt. Dodatkowo kredyt można przecież negocjować, bo dużo współczynników składających się na RRSO jest czynnikami "ruchomymi". Do tego oczywiście warto czytać regulaminy kredytów. Czytać umowy i nie brać umów we frankach. :D
brodacz

Postautor: porkson » 30 maja 2016, 16:20

http://www.kalkulator.pl/kredyt-hipoteczny/
porkson

PoprzedniaNastępna