Na ile lat wziąć kredyt, który chciałbym wcześniej spłacić

Wszystko o kredytach na mieszkanie lub dom.
Linki sponsorowane

Na ile lat wziąć kredyt, który chciałbym wcześniej spłacić

Postautor: Antoni » 16 sty 2017, 11:44

Witam,
Chciałbym wziąć kredyt hipoteczny na 100tys i spłacić go po 3 latach, gdy bank nie będzie pobierał prowizji za wcześniejszą spłatę.

Pytanie: czy lepiej wziąć taki kredyt na 5 lat czy np 20 lat.
Czy koszty kredytu będą takie same w obu przypadkach. Chodzi mi głównie o odsetki od kredytu, które w pierwszym okresie stanowią sporą część raty kredytowej.

Jak znam życie, to banki zabezpieczyły się przed takim kombinowaniem.

Pozdrawiam
Antoni

Re: Na ile lat wziąć kredyt, który chciałbym wcześniej spłac

Postautor: Magda Jeżewska » 26 sty 2017, 10:23

Witam.
Polecam Ci skontaktować się z osobą, która ma w swojej ofercie wiele banków i specjalnie wynegocjowane w nich warunki - sama jak brałam kredyt nie pomyślałam o tym i muszę teraz renegocjować warunki (na szczęście można).
Znajoma ostatnio załatwiła kredyt ze wcześniejszą spłatą i owszem banki się zabezpieczają ale jak obsługuje Ci ten kredyt ktoś kto zna kilka ofert to jesteś w stanie ugrać najlepszą opcję dla siebie - jeśli potrzebujesz więcej info to napisz maila m.inprogress@gmail.com
Pozdrawiam Magda :)
Magda Jeżewska

Postautor: tomkill411 » 04 mar 2017, 22:24

Witam,
Oczywiście że droższy kredyt wyjdzie w wersji 20 letniej. Każda rata dzieli się na odsetki i kapitał.
Im dłuższy okres kredytowania tym więcej odsetek w racie a mniej kapitału.
Reasumując po trzech latach przy kredycie na 3 lata spłaci pani więcej kapitału niż w przypadku kredytu na 20 lat, tak więc po trzech latach w pierwszym przypadku zostanie Pani mniej do całkowitej spłaty niż przy kredycie na 20 lat.
Ja osobiście zawsze zachęcam klientów do brania kredytu na jak najkrótszy okres bo to zawsze wychodzi taniej.
Gdyby potrzebowała Pani pomocy przy znalezieniu odpowiedniego banku to zachęcam do kontaktu na doradca411@gmail.com
tomkill411

Postautor: gość » 03 wrz 2017, 18:29

Sprawdź tu witajnatalio.leadkredyt.pl/ , ja dzięki temu wzięłam na 10 lat i jestem zadowolona .

Ostatnio przesunięty w górę 03 wrz 2017, 18:29 przez: Anonymous.
gość

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak bank ma najlepszy kredyt hipoteczny